Ліпо Xpress відповіді, що ж таке безопераційної підтяжки обличчя

Покінчити з мішків під очима і crepiness, провисання щік і подвійного підборіддя.

Використання Lightwave ™ і Ліпо-Ex ™ систем на обличчя фірми і підтягує шкіру, зменшує зморшки і робить провисання щік і подвійного підборіддя без болю зникають або хірургії. Крім того, лінії і зморшки зменшуються, досягаючи більш молодий, пружною і природний вигляд зручно, без простоїв, пов’язаних з хірургічним втручанням і відновлення сил.

Завдяки новітнім неінвазивних косметичних технологій і методів лікування, Lipo Xpress може уповільнити процес старіння і звести нанівець деякі з найбільш небажаних наслідків старіння. У Lipo Xpress вони називають лікування нехірургіческіх підтяжка обличчя, тому що немає ніякої операції і ніякого болю, пов’язані з лікуванням.

Останнє Lipo Ex ™ і Lightwave ™ технологія дозволяє для лікарів і техніків застосовувати світлова енергія, щоб безпечно і акуратно підтягують шкіру, забезпечуючи тим самим зовнішній вигляд молодий і гладкою контури обличчя і шиї. Але це не все.

Неінвазивні додатків виконуються в новий офіс Lipo Xpress для ряду станів шкіри на верхній частині грудей, обличчі і шиї. Ліпо Xpress використовує міждисциплінарний тактика мішки під очима і зморшки проблеми, пропонуючи професійну консультацію по догляду за обличчям скульптури. У поєднанні з періодичними події на ботокс і лазерна шліфовка поряд з іншими методами лікування, пацієнти отримують повну перевагу зокрема до потреб кожного пацієнта і вимог. Пацієнти також обізнані про відповідні догляду за шкірою і харчування.

™ і Lightwave ™ Ex Lipo машини мовчки стимулюють вироблення власного нормальної шкіри колагену і еластину для гладкої шкіри і виглядає молодше контури, які можуть тривати рік і більше у багатьох пацієнтів. Результати негайно і корисних, але не настільки драматично, що пацієнтам буде привернути небажану обізнаності їх більш молодий вид. Нерівномірні відтінки шкіри, коричневі плями або червоні плями і дефекти шкіри (наприклад, пігментних плям, судинних зірочок, і вік розацеа) зникають з кожним лікування. Пацієнти безпечно повернутися на роботу або нормальної діяльності, безпосередньо після лікування.

У той час як терапія прогресує, він стимулює вироблення колагену і еластину, створення і виробляє зміцнюючий ефект у мішкуватих шкіри. Добре, тонкі зморшки, здається, зникають, і поверхня шкіри стає гладкою і пружною, даючи молодий вид людей у ​​молодому віці. Зазвичай пацієнти побачити негайні результати і корисних поліпшень протягом усього Lipo Ex ™ і Lightwave ™ шкіри посилювання процедур. Результати підтяжки особи без операції або дискомфорт, пов’язаний з іншими методами лікування. І це не тільки для жінок, а люди виявили переваги передових сучасних технологій і досвіду віку зміна їх обличчя, шию і область грудей, кажучи скатертиною дорога похитувати підборіддя, щоки вільні і мішків під очима.

Хочете з’явитися миттєво покращився за що окрема подія чи ніч? Прийти на 45 хвилин для обличчя та шиї з лікуванням велике омолоджуючі інвестиційного рішення. Хочете більш тривалий омолоджуючий ліфт? Організувати, щоб зробити серію чотирьох до шести процедур один раз на рік, щоб уникнути довгострокового хірургічного бажань. Відчуйте і подивитися ще краще з Ліпо Xpress!