як природно виробляти колаген – 3 дивовижних інгредієнтів для підтяжки шкіри, які ніколи не

Як природно виробляти колаген? Як підвищити рівень білка колагену в шкірі для досягнення зморшок вільних і молодої шкіри? Дізнайтеся, наукових відповідей на ці питання в цій статті.

Колаген грає ключову роль в здоров’я шкіри. Його видобуток природного починає знижуватися, коли ми вступаємо нашої середині 20-их. Нестача білка колагену є однією з основних причин появи ознак старіння шкіри. Зморшок, зморшок, пігментних плям і обвислій шкіри починають проявлятися.

Ми всі знаємо, що збільшення рівня білка колагену є найважливішою умовою досягнення молодої і зморшок вільної шкіри. Великі компанії по догляду за шкірою приймати несправедливе перевага цього факту. Вони продають проти старіння шкіри креми, що містять колаген в якості одного з активних інгредієнтів.

Але, як це несправедливо?

Наукова реальність така, що білка колагену в кремах і лосьйонах абсолютно неефективна. Молекули колагену занадто великі, щоб бути покриті шкірою. Це буде відхилена в самому верхньому шарі шкіри, званий епідермісу.

Все, що такі креми зробити, це зволожувати шар колагену на вашій шкірі. Але колаген не всмоктується і тому не може нічого зробити для усунення зморшок і ознак старіння. Він залишається на поверхні шкіри і отримує знищені, коли ви приймаєте душ. Таким чином, ці креми на основі колагену є марною тратою ваших грошей. Уникайте їх.

Отже, чи є наукові і ефективним способом, як природно виробляти колаген в шкірі?

Є 3 дивовижних природних інгредієнтів у найкращих анти-старіння продуктів по догляду за шкірою, які ви повинні шукати. Вони – Cynergy TK, нано Lipobelle H. EQ10 і активний мед Манука. Вони є науково доведеними в підвищенні виробництва білка колагену в шкірі. Вони дають зморшок вільних і молодої шкіри природним шляхом.

1) Cynergy ТЗ є “біологічно активні” форми кератину. Це багаті цинком комплекси, які відіграють важливу роль у повторний ріст і проліферацію нових клітин шкіри. Він був піонером у Новій Зеландії та найближче підходить під визначення «диво інгредієнт” в боротьбі зі старінням і омолодження шкіри.

2) нано-Lipobelle H EQ10 є “нано” версія коензиму Q10. Це найбільш ефективний антиоксидант і проникає 7 шарів глибоко в шкіру. Він підсилює вироблення колагену і запобігає передчасному старінню шкіри.

3) Активна Манука мед добре відоме своїми антибактеріальними, антиоксидантними і цілющими властивостями. Він багатий активними ферментами і життєво важливі поживні речовини, які допомагають у створенні сильних волокон колагену. Він має високу UMF (унікальний Манука фактор) і робить шкіру пружною, м’якою і сяючою.

Відвідайте мій сайт, щоб отримати більш глибоке уявлення про те, як природно виробляти колаген. Дізнайтеся, які шкідливі речовини слід уникати і що дивовижні природні інгредієнти ви повинні шукати в кращих анти-старіння продуктів, так що ви можете досягти молода, красива і, природно, сяючої шкіри.