як зникають пігментні плями – і інші часто задаються

У мене є визнання, щоб зробити. Деякий час назад, я теж раніше мав вікові плями на моєму обличчі і руках. Тепер, я хотів би прямо на пляж, коли я можу це зробити, і це є причиною мого шкіри багато неприємностей у вигляді пігментних плям, сухості, і навіть тонкі лінії почали виникати. Я не знав тоді, як зникають пігментні плями і була легка гра для маркетингової машини догляд за шкірою.

Я перепробував всі креми і лосьйони, що потрапляло під руку, – все, щоб ніякого ефекту взагалі. Ось тоді я і вирішив копнути глибше в цю проблему і з’ясувати, що можна зробити, щоб ефективно боротися з нею. У цій статті я поділюся своїми знаннями про вікових плям у розгляді питань, що найчастіше люди запитують про них, а також повідомити, яким чином ефективно їх лікувати.

Чому я повинен пігментних плям?
Фактор номер один для пігментних плям є надмірного впливу сонця. Ось чому ви виявите, що пігментні плями часто зустрічаються в ділянках шкіри, найбільш схильні сонце, як обличчя, руки і плечі. УФ-променів сонця збільшенню вмісту меланіну у шкірі, у свою чергу, призводить до розвитку вікових плям.

Чи хімічний пілінг або лазерне лікування роботі?
Коротка відповідь: так, із застереженням. Хоча ви можете позбутися від пігментних плям відразу після лікування, вони можуть з’явитися через кілька місяців по лінії. Тоді ви повинні пройти те ж саме лікування знову. І цикл буде продовжуватися до тих пір, поки ви не зробити щось, щоб запобігти вікові плями виникнення.

Важливо також відзначити, що ці процедури роботи, знищуючи клітини шкіри в безпосередній близькості від віку місці. Це може залишити позаду деяких білих ліній і шрами, які я впевнений, що ви хотіли б уникнути.

Так як зникають пігментні плями безпечно?
Найбезпечніший, ефективний і недорогий спосіб полягає у використанні крему освітлення шкіри містять повністю натуральних інгредієнтів. Кращий інгредієнт, який я знайшов, коли справа доходить до видалення віком пляма Extrapone Nutgrass. Цей індійський завод був використаний в аюрведичній медицині і китайської трав’яної медицини протягом тисяч років. Це допомагає вік пляма видалення шляхом інгібування вміст меланіну в нашій шкірі на 40%.

Вакаме є рідною морських водоростей до Японії. Це допомагає в підтримці нашої шкірі молодий і гладкою, живлячи його великою кількістю вітамінів і мінералів. Він також захищає шкіру від пошкоджень, викликаних забрудненням навколишнього середовища і ультрафіолетових променів сонця.

Maracuja – бразильська екстракт плодів, зберігає шкіру зволоженою і харчується. Це допомагає в підтримці природного рівня масла в нашій шкірі, яка допомагає в запобіганні його стає занадто сухий або жирної.

Тепер ви знаєте, як зникають пігментні плями, не забудьте знайти хороший натуральний крем, може повернути м’якою, гладкою, плям на шкірі у вас було не так давно!