підказки для випрямлення волосся

Якщо ви збираєтеся випрямити волосся це керівництво має допомогти і надати вам кілька порад, якщо ви не впевнені або випрямити волосся раніше, я рекомендую вам звернутися за професійним керівництвом і поговорити зі своїм стилістом. Ідеально отримати ваш стиліст випрямити волосся для вас, якщо це ваше перше час, або якщо ви не хочете ризикувати пошкодити волосся. Є кроки для випрямлення волосся, які змінюють ваше волосся на структурному рівні, так що ви завжди ризикуєте гнізда птахів, якщо ви зрізати кути.

Я використовую тільки GHD випрямляч, у них є тепло керамічних пластин, і вони більш високої якості, можна купити дешевше, випрямлячі, але я не рекомендую його. GHD Випрямлячі використовуються професіоналами і тільки ці випрямлячі я використовую зараз. Вони дорогі і стандартні GHD випрямляч коштуватиме близько ста фунтів, це грошові кошти витрачені не даремно і я обіцяю, ви не будете отримувати випалених волосся, яке є результатом, коли ви використовуєте дешеві випрямлячі.

Першим етапом цього процесу є мити волосся неправильно, то скористайтеся звичайним шампунем для вашого типу волосся. Ключовим чинником є ​​наступний стан вашого волосся добре і використовувати якості кондиціонера, ваше волосся будуть піддаватися багато прямих джерел тепла і він є ключовим використовувати високу якість кондиціонера. Ви завжди повинні мати якість кондиціонера в руки за кожен день використання, з часом ваші волосся буде мати більше тіло, ви могли б також додати продукт на основі кремнію надати волоссю більше блиску.

Рухаючись вперед, тепер ваші волосся будуть як і раніше бути вологими, нанесіть теплозахисний продукт для вашого волосся від коренів до кінців, пальто кожне пасмо волосся і не поспішати. Ваше волосся буде піддаватися безпосередньому впливу тепла, так що це суттєвий фактор для захисту вашого волосся, знову трохи більше грошей, витрачених на продукт необхідно, якщо ви дешево тут є поганою новиною для вашого волосся. Ви можете отримати деякі хороші теплові сироваток та шампунів від GHD, ви також можете перейти до Джейсону Shankey для вибору продуктів для укладання, ви можете отримати деякі хороші продукти там.

Заключним етапом є випрямлення, переконайтеся, що ваш випрямлення праски повністю до температури, якщо вони здорово, коли ви починаєте у вас будуть проблеми. Почніть з ваших випрямлячі від коренів до кінчиків, посуньте випрямлячі повільно вниз волосся, то не поспішайте і захопити занадто багато волосся, не поспішайте, і приймають досить волосся, щоб щільно сісти всій довжині вашого випрямляч, укладання тому ж районі волосся це добре, але якщо у вас є, щоб зробити більше проходів на той же шматок волосся, то ви ставите занадто багато волосся на стайлер, будучи пацієнтом будете пожинати плоди, кидаючись просто не даватимуть вам найкращий результат для вашого погляду.

Ці прийоми працюють на мене і моїх друзів, я сподіваюся, що це може допомогти вам. Запам’ятати отримати професіоналів, щоб зробити це, якщо ви турбуєтеся, а також допомога від друзів може змінити ситуацію.
Удачи.