провідних причин чоловічого акне

Великий відсоток вугор є чоловіками, і це може бути викликане багатьма причинами. Прищі викликані більш секрецію сальних залоз (викликаючи те, що відомо як “білі вугри”) і заблокували волосяних фолікулів (“вугри”).

Прищі можуть бути викликані для гоління (леза призвести до шкіри, щоб стати пошкоджені і можуть посилити існуючі прищі, якщо диски не мають регулярно міняти або різкий бритв використовуються), перевага статеві гормони, допінг (ці викликати зневоднення і засмучений гормон організму баланс), стрес (це може викликати перевага гормонів), зміни в дієті (відсутність поживних продуктів), продовження підліткової вугрової висипки (званих “вульгарні вугри”), а також може бути спадковим (прийнято в сім’ї генофонду).

Угри Також було показано, відбувається переважно в спортсменів-чоловіків через тертя одягу на шкіру, потовиділення або комбінації цих речей. І ці всі виробляють акне називається “акне Механіка.

Сальні залози більше і більш помітним на спині, грудях і нижньої частини обличчя і це дуже поширені області вугор статися у чоловіків.

Волос є основною причиною акне, як шкірного сала (масляниста речовина виробництва сальних залоз або масло) виводиться з волосся на поверхні шкіри, і там у поєднанні з молекулами, які підтримують шкіру відомі як ліпіди.

Шкіра має плівку кислотою або “кислотну оболонку ‘, яка допомагає захиститися від бактерій, якщо цей фільм погіршується, бактерій під назвою P вугри бактерій, бактерії, яка є частиною флори шкіри (мікроорганізмів на шкірі) і живе на шкірне сало виділяється волосяних фолікулів. Якщо є недолік в їжі джерела P вугри бактерій, заліза нафти і волосяних фолікулів стане запалені й інфіковані і в свою чергу призводить до акне Механіка.

Як цьому запобігти прищі? Угри попередження дуже схожі на чоловіків і жінок, але є кілька речей, які можна зробити, більш характерні для чоловіків.

• Використовуйте гострими і чистими бритви і одеколони й м’які креми для гоління.

• Мийте обличчя двічі на день.

• Якщо ви страждаєте від спини / плечей акне, уникати обтягує одягу або колючий. Чоловіки зазвичай потіють більше, ніж жінок, так що душа / регулярно митися і після всіх вправ.

• Уникайте алкоголю і куріння, вони викликають ваше тіло для зневоднення і ваша шкіра ставати сухою і більш схильні до акне.