лазерна жир геть без ліпосакції, з SmartLipo

Протягом багатьох років лікарі використовували ліпосакцію, щоб ліпити тіла і видалити його непривабливі жиру. Тим не менш, традиційна ліпосакція має недоліки, оскільки необхідно використовувати механічні всмоктування, щоб розбити жирові клітини. Ліпосакція може призвести до післяопераційного болю, набряки і синяки, так як кровоносні судини і нерви можуть загрузнути в всмоктування.

Нова процедура, лазерний ліполіз SmartLipo має багато переваг. Замість того, щоб покладатися на механічне всмоктування, в SmartLipo енергії лазера розбиває жирові клітини, в процесі, відомому як ліполіз. Крихітні катетера близько 1 міліметра вводиться під шкіру і використовували для розгону жирових клітин.

Тіло SmartLipo лазерної об’ємної системи вступив у нову область тіло скульптури. Це часто згадується як “обід липу”, через швидке часу відновлення і той факт, що деякі люди повернутися до регулярної щоденної діяльності протягом дня. Лазерна змушує кровоносні судини для коагуляції негайно, так люди залишаються з меншим синці, набряк менше, і менше болю.

SmartLipo Лазерна тіло скульптури також, здається, підтягують шкіру. Енергія, що виділяється при лазерної коагулює тканини, і ця коагуляція може затягнути шкіру. Це є важливою перевагою в порівнянні з традиційною ліпосакції, так як традиційна ліпосакція може зробити областях з пухкої шкірі виглядати ще гірше, тому що основний жир відсмоктується форму під шкірою. Лазерна SmartLipo може фактично підтягують шкіру.

Мінімальний розмір SmartLipo зонда разом з точним лазерним атрибути роблять його ідеальним для ліплення областях, які важко отримати з ліпосакції, такі як areaunder підборіддя і щік, жирові відкладення під руки, які багато хто називає ” Batwings »та інших локалізованих областях.

Тіло SmartLipo лазерної об’ємної системи дійсно пропонує багато варіантів і можливостей не можливо традиційної ліпосакції.