жирна шкіра методи управління

Ви втомилися від вашого обличчя буття блискучі, тон шкіри нудно, і відчуття жирності. Жирна шкіра є винуватцем за те, що ви бачите і відчуваєте і може бути викликана безліч речей. Залежно від вашого віку і обставин, ви могли б жирної шкіри через спадковості, харчові переваги, або, швидше за все, причиною гормональних змін. Зрушення рівня гормонів, як правило, найбільша причина для жирної шкіри. Ці зрушення гормону може бути пов’язано з статевої зрілості, менструальний цикл, протизаплідні таблетки, вагітності або менопаузи.

Незалежно від ваших конкретних причин за те, що жирна шкіра, Є способи, ви можете приручити вашої жирної шкіри і поверніть його в здоровій шкірі керованим.

Тримайте його в чистоті. Хоча жирна шкіра не обов’язково означає, брудна шкіра, надлишок олії може допомогти в захоплення додаткові небажані частки, близькі до Вашої шкірі, а також мертві клітини шкіри, яка зазвичай повинна просто впасти. Ці пастки компонентів може призвести до закупорки пір, в свою чергу означає, прищів і вугрів для вас. Тому ви повинні тримати вашу шкіру чистою шляхом промивання його певну кількість кожен день.

Час це правильно. Там немає остаточного скільки разів ви повинні мити шкіру, тому що кожна людина має різні типи шкіри і, отже, мають різні потреби шкіри. Пральна занадто часто позбавить вашу шкіру занадто багато своїх натуральних олій і це буде тільки виробляти більше, який нічого не робить для вашої проблеми. Спробуйте почати промивку разів на день, і якщо ви відчуваєте, що треба мити раз, удар номер два рази на день і подивитися, як ваша шкіра реагує. Як тільки ви знаєте правильний номер, ви можете продовжувати, що звичайні в цілях боротьби з вашої жирної шкіри.

Скраб його. Дайте вашій шкірі деяких пілінг, вичищаючи його продукти, створені спеціально для жирної шкіри або інші домашні засоби, ви виявите, що працюють добре. Хороший кущ може також допомогти позбавити вашу шкіру додаткову нафту на її поверхні, але майте на увазі, а так само, як суха шкіра, занадто багато пілінг буде виробляти ваша шкіра у створення більшої кількості нафти, яка знову не допомагає вашої проблеми.

Носіть маску. Ні, це не означає, ви повинні вийти в світ замасковані або з мішок на голову. Носіння маски, таких як глина, протягом декількох хвилин вашого дня може робити чудеса, щоб допомогти заспокоїти шкіру і поглинути додаткову нафту. Ви можете купити маску продукти або знайти перевірені методи створення ваших власних.

Терпкий. Витираючи обличчя з хорошим в’язким також може бути хорошим засобом проти жирної шкіри. В’яжучий допоможе видалити масла, а також може прийти у вигляді окремих серветки, які ви можете взяти з собою на випадок, якщо потрібно швидко серветки пізніше в той же день.
Тримайте його знищив. Якщо у вас немає серветки будь-якого в’яжучого з вами, ви повинні принаймні носити тканини або спеціальну промокальний папір маслом, щоб допомогти ввібрати олія екстра ваше обличчя виробляє протягом дня. Таким чином, якщо ви помітили, що особа стає занадто жирної швидкий DAB може поставити вас у потрібне русло.

Забудьте зволожуючий крем. У випадку, якщо ви ще не чули, не використовуйте зволожуючий крем на обличчі! Масла ваша шкіра виробляє вже діє як ваші шкури природний спосіб зберігаючи вашу шкіру зволоженою. Додавання будь-якого типу зволожуючий крем, навіть ті, які стверджують, що без масла, додає до вашої проблеми. У вас немає причин поставити зайву вологу на шкірі.

Коли справа доходить до створення будь-яких продуктів на вашій шкірі протягом тривалого періоду часу, в крайньому випадку, ви повинні використовувати сонцезахисний крем, щоб допомогти запобігти пошкодження сонця на вашу шкіру. Нічого більше.

Трохи легше на макіяж. Якщо ви можете піти макіяж безкоштовно, то всі кошти, зробити це. Макіяж може тільки допомогти в скупченням масла на шкіру і стати засмічення безлад до кінця дня. Якщо у вас є носити макіяж, знайти воду основі косметики або продуктів зробила для жирної шкіри. Почніть з малого і переконайтеся, що ви вибираєте продукти працюють добре для вашої шкіри, вони повинні доставити, а не тільки давати обіцянки. Використовуйте якомога менше, і спробувати використовувати порошки замість рідин.

Після гарного процедуру, яка дозволяє побачити результати слід дотримуватися тих пір, поки у вас жирна шкіра. Візьміть під свій контроль жирної шкіри і не дозволяють йому контролювати вас більше!