допомагати поверненню шкірі дорослого до дитини м’якість

Навіть якщо шкіра кожної жінки має свої особливі потреби, є золотий стандарт, який надихає мільйони жінок шукати і експериментувати з сучасними процедурами по догляду за шкірою: бажання повернутися до дитини м’якість.

Коли шкіра жінка відчуває себе дитячі м’які, вона відчуває себе розслабленим і молодшим, що знайшли час, щоб плекати її шкірі допомагає їй відчувати себе готовим протягом дня. Кожна жінка повинна розробити виховання рутину з комбінацією гарне харчування, сон добраніч, регулярні фізичні вправи і догляд зволожуючими шкіру, саме через це виховання рутини, що жінки можуть підтримувати здорове тіло і душу.

виховувати з вологою

Все починається з шкіри. JOHNSON’S ® експерти догляду за шкірою використовувати передові технології для проведення шкіри дозрівання дослідження, яке показало, що загальний рівень гідратації шкіри дорослої менше, ніж у дитини. Оскільки ми старіємо, шкіра також втрачає дитину, як здатність поглинати вологу, що він критично потребує.

® JOHNSON’S SOFTLO ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ ™ лінії по догляду за шкірою, як було клінічно показано, мають унікальні переваги, які повертають шкірі дорослого назад в дитини м’якість. Жінок продукти допомагають досягти цієї мети трьома способами: додаванням вологи, тримаючи в відновлений вологу і живить шкіру. Новітнє доповнення до лінії догляду за шкірою, ® JOHNSON’S Поживний лосьйон для оновлення, поповнює шкіру з тривалим вологу і містить вітаміни, які, як відомо, мати важливе значення для здорової шкіри.

Так як ключовий крок для відновлення шкіри додавання втрачену вологу, бренд також розробили ® JOHNSON’S ™ Softwash лінія миття тіла. Вони сформульовані так, щоб вийти за м’якістю, що жінки бажають доставити вимірних вологи Клінічно доведено, що в 24 години. Поживний догляд 24 години волога Wash Body Wash має багатий, вершковий піну, яка містить передові технології, щоб живити шкіру шляхом блокування вологи в поверхні шкіри, для міцного м’якості дитину без залишку.

“Існує очевидна відмінність між дитиною і дорослою шкіри”, пояснює дерматолог доктор Кук Fran-Болден. “® JOHNSON’S розроблені лосьйони і миє клінічно показано для поліпшення шкіри дорослого. І JOHNSON’S ® пропонує за науковий доказ повернення шкірі м’якості розвивати дитину.”

® Line JOHNSON’S також включає:

• 24-годинний зволожуючий лосьйон і мити;

• додатковий догляд 24 години миття вологу, додаткове лікування лосьйон догляд та додатковий догляд зцілення крем для рук;

• заспокійливий лосьйон і заспокійливий 24 години миття вологу, а

• вершкове масло зволожує.