догляд за шкірою обличчя будинку особи Лікування Поради

Давати собі додому догляд за шкірою обличчя не складно і може робити чудеса для вашого обличчя. Якщо ви можете слідувати декільком простим правилам і лицьової рад, немає необхідності витрачати свої важко зароблені гроші на дорогі процедури для обличчя лікування та продукти в місцевому салоні.

Щоденна процедура для обличчя будинку чистити, тон і зберегти рівень вологості має вирішальне значення для продовження здорового шкіри обличчя. Очистіть шкіру міцно щонайменше, два рази на день і обмінюватися наволочка часто. Особливо важливий нічного прання, яка дозволяє позбутися від зібраних масла шкіри, макіяж, і бруд.

моя підказки

Якщо у вас жирна шкіра, нанесіть рідкі або мила розроблені для вашого типу шкіри, ретельно змийте. Сухої шкіри процвітати на супер відгодоване мило, вершкове миє, креми або очищення; нормальної шкіри можна зателефонувати для м’якого мила або миючого засобу. Ретельне миття є життєво важливим.

Більшість скінів, окрім дуже чутливої ​​або дуже сухою типів, зверніться у випадкові пілінг (видалення верхнього рівня неживі клітини шкіри). Проведення цього з кущем або миючим засобом, працюючи через ваше обличчя дуже легко з грубою тканиною особою або колючий листкового змоченою милом.

тонізуючу поради

Освіжіть шкіру після чищення і позбутися від будь-яких зліва домішок шляхом пропускання через ваше обличчя ватним тампоном просоченим в освіжувач шкіри, уникаючи чутливої ​​області навколо очей. Якщо ваша шкіра жирна, використовувати спирт бази терпкий. Суха шкіра прибуток від легкої, трав’яні тонер, який часто є всі необхідні чищення вранці. Освіжувач повинні зробити вашу шкіру поколювання і почуття здавлювання. Якщо це укуси, це занадто потужним.

зволожуючий поради

Нормальної та сухої шкірою обличчя, а також посушливих регіонів на обличчі жирна, вигода від тонкий шар зволожуючого крему надіти після тонування і перед макіяжем. Якщо ваша шкіра дуже суха, або якщо ви проживаєте в холодному або сухому кліматі, застосовувати пом’якшувальні мазі на шкіру відразу після нічного прання.

зробити це самостійно вдома догляд за шкірою обличчя

Щоб позбутися від глибинних домішок і зухвале звернення, ви можете дати собі догляд за шкірою обличчя.
1. Закип’ятити воду, додаючи 2 чайні пакетики ромашки для трави аромат.
2. Видаліть всі макіяж і прикрити волосся шапочку для душу.
3. Вилийте воду в умивальник, портьєри рушником над головою, щоб заманити пара, і тримайте обличчя приблизно 1 фут над водою протягом приблизно 10 хвилин.
4. Мазня ваше обличчя сухий, ніж надіти маску (глина рецепт для жирної шкіри, зволожуючі вершковим маска для сухої шкіри). Не наносіть маску надто близько до очей, рота або лінії росту волосся. Залишити на відповідно до інструкцій, видаліть його, а потім змийте прохолодною водою і поставити на зволожуючий крем.

Presto! Всього за чотири простих кроки ви дали собі відносно недорогий домашній догляд за шкірою обличчя. Догляд за шкірою обличчя повинно бути важливою частиною природного програми по догляду за шкірою обличчя будь-якої жінки. Бережіть ваше тіло і ваше тіло буде піклуватися про вас!