гормональні лікування акне

Чи знали ви, що є гормональні лікування акне? Це сумно, тому що є дуже багато страждають акне, які там провели так багато часу і багато свої кровно зароблені гроші намагаються лікувати прищі практично без результатів. Це є абсолютно неприємно, коли ви не можете вирішити ваші проблеми акне. Причина того, що акне зберігається тому, що вони не знайшли корінь проблеми, які можуть бути гормональні.

Гормони є не більше, ніж хімічні моделі, які допомагають регулювати нормальні функції організму, які циркулюють по всій крові. Гормональні проблеми можуть виникнути в різний час протягом вашого життя. Вони орієнтовані не тільки на підлітків або підлітковому віці, вони також можуть з’явитися пізніше в житті, такі як менопаузи і вагітності. Що відбувається, є підвищення рівня циркулюючих гормонів андрогенів збільшити обсяги видобутку нафти яка тільки підсилює акне циклу.

Є кілька різних гормонів, відповідальних за акне спалаху в тому числі, але не обмежуючись Тестостерон, гонадотропіни, анаболічні стероїди, Coriticosteroids і адренокортикотропний гормон. Андрогенів, яке зазвичай відбувається в період статевого дозрівання,

збільшення чоловічого статевого гормону, який примушує Там залоз для збільшення і зробити набагато більше кількості шкірного сала. Здебільшого у віці близько 11-14 ви можете очікувати салопродуцірующіе залоз, щоб почати рухатися в овердрайв виробництва спалахами наднових і акне. Це часто позначається як андрогенний акне. Андрогенна акне в основному відповідають за вироблення тестостерону багатьом і не вистачає естрогену. Стрес в цьому віці також відіграє величезну фактором у цих заходах.

Ви можете знайти кілька гормональних препаратів, які в основному оральні контрацептиви, які допомагають придушити спалахи акне. Жінки мають можливість використовувати гормональні Лікування вугрової хвороби, такі як Dianette. Гарна новина полягає в лікуванні використовується тільки протягом 6 місяців після акне була видалена з поверхні шкіри. Це дуже потужний протизаплідні таблетки, що дозволяє блокувати тестостерон. Багато людей думають, тестостерону і взагалі класифікувати його до чоловіків. Правда полягає в тому, жінки виробляють тестостерон, як і чоловіки, але не до такої ж міри.

Нам пощастило жити в часи ми через досягнення в галузі науки, які дозволяють лікувати Гормональні Прищі кількома різними способами. Загальний рецепт буде складатися із звичайних додатків, актуальних протимікробні препарати, як перекис бензоїлу і антибіотики. Інше потужне рішення актуальних ретиноїди і анти-андрогенів медицини, яка часто пропонує додаткові help.Oral протизаплідні таблетки, які викликають Естроген також дуже корисні в боротьбі з Гормональні прищі.