видалення волосся постійного або тимчасового

Небажані волосся не весело, а це не так легко видалити, як ви хотіли б його бачити. Все ж, є рішення ваших небажаного волосся. Видалення може бути одним з двох типів. Перш за все, це може бути просто тимчасовим, такі як гоління волосся далеко. Або це може бути зроблено, щоб бути постійним.

чому видалення волосся?

Чому ви повинні турбуватися мають дорогі процедури зробити, щоб видалити волосся? Є багато причин. Наприклад, багато спортсменів мають волосся видалені, так що вони можуть голити секунди від свого часу. Або, багато модою людей, які бажають брови, ноги, руки і приміщення для волосся безкоштовно, щоб залишитися з поточним стилем. Деякі чоловіки люблять мати свою зачіску в певну заяву моди, такі як вуса або борідку. Іноді, люди повинні видалити її за медичними показаннями. Тим не менше, інші просто хочуть це пішло.

чому постійним?

Для багатьох людей кращий спосіб отримати волосся пішли через інвестування в постійних рішень. Ви, ймовірно, необхідно звернутися до ліцензованої Esthetician для цієї процедури, і це буде коштувати вам. Але, якщо вам це зробити, і це робиться значно, ви не повинні будете тримати турбуючись про волосся.

Які незворотні варіанти є?

Є багато. Ось деякі з багатьох, які ви можете вибрати.

Лазерні процедури: Це, безумовно, стають одними з найпопулярніших. Процес, який є FDA затверджених, насправді використовує невеликий лазер, щоб знищити волосяних фолікулів. Це займе всього кілька секунд, щоб зробити. Але, багато людей не можуть мати цю процедуру, як вам потрібно право колір шкіри / волосся за це. Процедура є дорогою, до $ 3000 за одну процедуру, в якій ви, можливо, буде потрібно більше одного звернення. Досвід є корисним в мають гарне враження в перший раз.

Електроліз: Це ще один варіант для постійність. У цій процедурі, зонд поміщається в кожен фолікул (так, це займає багато часу для великих площ!) І буде використовувати електричний заряд, щоб знищити фолікула. Боляче ступеня, і ви, ймовірно, буде потрібно більше одного звернення. Знову ж, це може коштувати до $ 3000 для цієї процедури.

Фотоепіляція або імпульсної лазерної обробки: Це так само, як лазерне лікування що в них використовується імпульсний світло працювати на руйнування фолікулів, і це може бути дуже ефективним для пахвою волосся, а також, що в області бікіні. Є кілька обмежень тут, і це буде коштувати вам трохи менше, близько $ 2000 за лікування.

тимчасовим?

Є багато тимчасових методів видалення волосся. Ви можете використовувати такі процеси, як гоління і воском, щоб допомогти видалити волосся. Ви можете використовувати креми, а також вищипування. Тимчасові чи ні, ці є менш дорогими і часто менш болісно методів видалення волосся.

Яке рішення є для вас? Засновувати своє рішення від вашого бюджету і ваших уподобань. Поговоріть зі своїм місцевим дерматолога для рекомендацій. Все що ви робите, щоб позбутися від волосся!