Як розпізнати підроблений GHD випрямляч для волосся

Якщо ви шукаєте випрямляч волосся, що є кращим у своєму роді, то GHD Залізо є для вас. Це може допомогти вам легко укладати волосся, – чи хочете ви, щоб мати пряме волосся кучерявими сьогодні і завтра волосся, все це може бути зроблено з GHD випрямляч для волосся.
Будучи зручним і універсальним, GHD був нагороджений кілька разів у 2009 році, а саме:
? Sunday Times Style Beauty Awards 2009
? Моді Beauty Awards 2009 (ДГР Іспанія)
? Нагороди краси волосся.
? Кращий Hair Styler 2009 Cosmopolitan і;
? Ultimate Гаджет Перукарні – Поцілунок читача Затвердження 2009 Cosmopolitan
Багато знаменитостей використовувати GHD випрямляч. Одріна Петрідж, Lady Gaga, Мелані Блатт, Ніколь Епплтон і Альоша Діксон лише деякі з фанатів GHD Випрямлячі знаменитості.
Однак, оскільки розширення популярності GHD праски, багато продуктів імітують GHD випрямляч в даний час випущено на ринку. Тому необхідно з обережністю ставитися до реплік.
У чому різниця між купівлею підроблених і реальні угоди? По-перше, ви не гарантовані на якість продукту. GHD випрямляч був виготовлений і підготовлений з обережністю і під наглядом високої якості, що робить його першокласним гаджета. Якщо ви купуєте підроблений, в кінцевому підсумку можна пошкодити волосся. Неправильного монтажу може навіть призвести до пожежі. По-друге, якщо гаджет несправності або зламається, ви не покриваються гарантією, щоб отримати продукт замінені або виправлені. Тому краще купити оригінальний продукт.
Але як би ви мати можливість розрізняти реальну GHD випрямляч від підробки? Ось деякі поради:
1. Придбано у авторизованого дилера у вашій країні. Пошук авторитетних магазин, який отримав право продавати аналогічні товари. Таким чином, ви завжди можете повернутися в магазин, щоб дізнатися про ваше придбаний продукт.
2. Огляньте упаковку вашого GHD заліза. Чи містить вона гаджет з серійним номером, диск, блок живлення та інструкцією? Якщо ні, зверніться до продавця за повний пакет.
3. Зареєструвати продукт в Інтернеті. Перевірити серійний номер продукту і зареєструвати його в офіційному сайті GHD автора. Вони будуть мати можливість перевірити, чи дійсно ваш продукт оригінальним чи ні. Ви також зможете побачити серійний номер на бирці кріпиться до шнура.
4. Конструкція і матеріал продукту. GHD вироби виготовлені з високоякісних матеріалів. Якщо ви бачите дешеві пластикові штирі, петлі на ваші волосся випрямляч, то вона не є справжнім.
5. Перевірте номер моделі. Для гарячої тиражем рожевий, номер моделі не міститиме букву “B” в кінці, так як це означає чорна модель.
GHD IV Styler має багато інших чудових функцій, таких як температура захисту тримати вас у безпеці, функцію автоматичного виключення, яка дозволяє гаджет виключення живлення, якщо не використовується протягом тривалого часу і статичної вільної поверхні, щоб запобігти ваші волосся від чіпляючись обладнання. Крім того, він має універсальне напругу, яка дозволяє наблизити його і використовувати його в будь-якій точці світу.