Як знати ваш тип шкіри точно

У принципі, Є чотири загальних типів шкіри: жирна, суха, комбінована, і нормально. Як ваша шкіра реагує і поводиться класифікує тип шкіри у вас є. Типи шкіри реагують по-різному кремів і / або лосьйони, навколишнього середовища і погоди. Шкіра на обличчі є великий пункт класифікувати тип вашої шкіри.

Ось чотири типи шкіри, що ви повинні знати:

1. жирна шкіра
Шкіра може виглядати жирної, жовтий, і грубі, воно має великі пори і має тенденцію мати прищі, вугрі і білі вугри. Текстура шкіра товста; сенсорним часто липким. Це, як правило моложаву через присутність масла на шкірі. Крім того, протягом декількох годин очищення жирність знову з’явиться і макіяж, як правило, швидко вбирається. Дуже часто люди з цим типом шкіри мають схильність до розвитку акне в підлітковому і середньому років.

2. суха шкіра
Цей тип шкіри має прозорий вигляд і тонку текстуру. Це може випробувати недолік натуральних олій, може виглядати досить листкове з дрібними порами, вугри і плями. Він відчуває себе особливо після очищення сухої і може мати білі вугри навколо очей і сухі ділянки. Без достатньої кількості вологи, це тип шкіри може просто стають потрісканими. Це більш імовірно, стане зморшкуватою, ніж інші види.

3. комбінованої шкіри
Цей тип може бути охарактеризований як жирна на Т-зоні (лоб, ніс і підборіддя) і решті частини обличчя, щоках і навколо очей, сухий. Але для відновлення обох областях на баланс, вони потребують окрему процедуру чищення.

4. нормальної шкіри
Якщо це ваш тип шкіри вам дуже пощастило, тому що менше ніж 20% жінок мають цей тип шкіри. Це «здоровий» типу шкіри. Вона гладка, м’яка і гнучка, не надто сухий, не дуже жирної, характеризується трохи плям, і має приємний блиск. Тим не менш, це не означає, що ви не повинні піклуватися про нього.

Перший крок перед вибором рутини догляду за шкірою, що зробить вас краса знаючи, що ви типу шкіри. Тому я хочу дати вам прості поради, як знати, який тип шкіри у вас є точно:

1. Очистіть обличчя і чекати протягом години, без застосування будь-яких продуктів по догляду за шкірою до нього.
2. Після цього візьміть тканину і протріть кожній з наступних областей вашого обличчя: чоло, ніс, підборіддя і щоки.

Якщо масло з’являється на тканині, то у вас жирна шкіра. Але, якщо частки шкіри можна побачити на вашій шкірі, або залишаються на тканині, то у вас суха шкіра. Крім цього, якщо ви бачите масла в деяких областях (Т-зона: лоб, ніс і підборіддя), і ні одного в інший, то, природно, у вас комбінована шкіра. І, якщо ви не можете знайти маслянистий залишок або пластівці залишається на шкірі, у вас нормальна шкіра.

Одна річ, яку ви повинні мати на увазі, очищення та зволоження два рази на день є важливою річчю, що мають привабливий і здоровій шкірі, незалежно від того, який тип шкіри у вас є. Для досягнення максимального результату, вибрати продукти, призначені для вашого типу шкіри.