Як добре виглядати в екологічно безпечним способом

Наскільки безпечна ваша краса ранку полк у свій щоденний здоров’я? Я збираюся лякати вас з цим наступну заяву. За даними недавнього дослідження, люди “застосовувати в середньому 126 різних інгредієнтів, щоб їх шкіра Daily”, що робить колективне вплив цих хімічних речовин дуже небезпечно. Ми, можливо, не доведеться турбуватися так багато, якщо це було тільки один або два продукти в день ми використовували, але в середньому, ми використовуємо від десяти до п’ятнадцяти особистої гігієни щодня.

Що ж нам робити? Ми не можемо використовувати будь-які засоби особистої гігієни і розраховувати на друзів, надісланий кінці дня. У якийсь момент ми повинні використовувати мило, зубна паста, шампунь, косметика, видалення волосся і, звичайно, що час місяця жінок так ніжно любити. Кожен день ми стикаємося з виборів, які впливають на нас фізично і соціально.

Це наступний список сподівається дати вам трохи інформації, і, сподіваюся, направити вас в правильному напрямку до зміни вашого особистого процедури відходу у ванній кімнаті. Ви збираєтеся купити більшість з цих продуктів в будь-якому разі, так чому б не вибрати ті, які не зашкодить довкіллю і більш важливо, не заподіє вам шкоди.

Зубна паста – Ми всі хочемо, велика, світла посмішка. Щоб допомогти нам із зубною пастою, що виробники додають хімічні речовини, як діоксид титану для відбілювання, і високим вмістом фтору. Рівень фтору, що ми ковтаємо на щоденній основі як за рахунок питної води і зубної пасти була турбота про здоров’я експерти протягом деякого часу. Навіть при тому, фторид сприяє руйнуванню зубів боротьби, високих дозах отруйні. Є кілька природних зубних паст на ринку або просто використовуючи трохи випічки соди робить трюк, а також.

Догляд за волоссям – число хімічних жінки поклали в свої волосся легко переважує суму на нашій шкірі. Просто взяти швидкий погляд на деякі речі. Існує шампунь, кондиціонер, сироватка, віск, гель, лак для волосся, колір і т.д. Ваше волосся абсорбент і всі ці продукти можуть містити шкідливі хімічні речовини. Тримайтеся подалі від продуктів, що містять нафтопродукти при купівлі шампунів. Будьте обережні з лаку для волосся і гелі для волосся, які містять велику кількість нафтопродуктів, формальдегіду, фталатів і синтетичних ароматів.

Подивіться на етикетку – Нерегульовані хімічні речовини легко найскладніші і розголосу питання про косметику і те, що, які використовуються для їх виготовлення. Є деякі загальні речовин ви завжди повинні остерігатися. Дізнайтеся, які з них, щоб уникнути найбільш, а потім перевірити етикетці інгредієнтів будь-яких косметичних продуктів, які ви купуєте. Замість читання кожній етикетці, подивіться на яких косметичні компанії використовують сертифіковані органічні і натуральні інгредієнти.

Без алюмінію дезодорантів – Алюміній, зазвичай зустрічаються в дезодоранту, як відомо, викликають роздратування шкіри, але і більш загальне запалення може поширитися за межі прикладних областях. Вони також блокують пори, запобігаючи організм від токсинів з потом. Це знижує здатність організму регулювати її температуру. Спробуйте використовувати природні бренди дезодорантів, що не містять алюміній, замість цього. Спробуйте кристал палицю, яка використовує природні мінеральні солі.

Нафтові продукти без – Ви були б дуже здивовані тим, скільки нафтопродуктів знаходяться не тільки в повсякденному косметики, але і в інші засоби особистої гігієни, як гігієнічні прокладки. Мінеральне масло, парафін, пропіленгліколь і використовуються в якості основних інгредієнтів у великій косметичної продукції. Прочитайте інгредієнти і шукати сертифікованих етикеток.