Ліпосакція, що очікувати від мами макіяж

Немає більше допологової вітаміни, не більше еластичні штани материнства, не більше годування грудьми і встаючи кожні дві години в середині ночі. Схоже, небо не так? Ви любите дітей, у вас є, але тепер все готово. І, чесно кажучи, це хороша річ, тому що ви не думаєте, що ваш організм може взяти більше покарання вагітності. Так, це славне подія, але ваше тіло була введена через дзвінок. Ви всі чули про так звану “Мама макіяж” у новинах і від друзів, і цікаво, якщо це для вас. Які результати можна отримати від все більш популярною концепції “Мама макіяж?”

Давайте зробимо ще одну ділянку тіла за один раз:

> Груди – вони дійсно пройти через багато під час і після вагітності. Вони ростуть, як дитина росте, залити молоком, а потім виховувати дитину протягом року або близько того. Раніше вони були таким веселим, але тепер вони никнуть і влада замість похитування. Залежно від ситуації, ваша Мама макіяж може підняти, зменшити або збільшити вашу груди після вагітності. Ліфт може бути зроблено у зв’язку з скороченням або імплантати в залежності від того, що вам потрібно. Ліпосакція може також дбати про зайвого жиру в області.

> Животик Це де дитина росте і кожен раз, коли у вас є дитина, шкіра розтягується, і в цей момент він зупиняється в норму. Пружність і тонус м’язів втрачається під час вагітності, але живіт може подбати про це. Хірург видаляє надлишок шкіри і навіть підтягує м’язи живота даючи вам гладкою животик. Ліпосакція також може бути виконана, щоб позбутися від цих наполегливих жирної кишені навколо живота, що просто не відірватися.

> Стегна і сідниці-Як і все інше, це теж стає більше і це не допоможе, що жир природним зазвичай скупчується в цих областях. Але, як і груди, ваш хірург може підняти ці області, позбувшись від зайвої шкіри і жорсткість області. Знову ж, ліпосакція може бути використана, щоб допомогти дати краще і більш гладкий результат.

> Розтяжок-На жаль, це може відбуватися з усього в результаті вагітності, а не тільки область живота. Вони можуть з’явитися на стегнах, грудях і сідниць і досить непривабливо. Існує процедура лазерного видалення, які можуть значно зменшити або усунути появу розтяжок. В основному, лазер хоче подарувати Петербургу обробленої області і випаровує тканини. Слід повністю гоїться протягом тижня або близько того, і нова шкіра займає місце темній області розтяжок. Це може зайняти декілька процедур для досягнення результатів, які Ви хочете, і воно не може повністю видалити сліди, але це дозволить значно поліпшити зовнішній вигляд.

Мама макіяж як дати вашому тілу капітальний ремонт, але це рекомендується, тільки якщо ви закінчили, які мають дітей. Там немає причин ви не можете бути мамою і бути сексуальною в той же час. Впевнено і щаслива мама може бути тільки добре для дітей! Так що, якщо ви розглядаєте це, переконайтеся, що ви не знайдете правильний хірурга. Він повинен бути сертифікованим пластичним хірургом і мають ліцензію на роботу у вашому штаті. Поговоріть з ним про те, що ви хочете досягти, і він може допомогти вам зробити план для вашої трансформації. Мама макіяж не може бути зроблено за одну ніч, але коли результати знаходяться в-ви будете одним гарячим мама.