Важлива інформація про лицьової хірургії ліфта

За даними Американського товариства пластичних хірургів (АСПС), найбільшою організацією рада сертифікованих пластичних хірургів в світі, одинадцяти мільйонів пластичних операцій були проведені в США в 2006 році. Статистичні дані також показують, що все більше число людей у ​​віці старше 50 шукають косметичної хірургії, щоб поліпшити їх зовнішній вигляд.

Зморшок і провисає в результаті нормального старіння, дії сонця або генетика. Процедура підтяжки обличчя ідеально підходить для тих, з видними зморшки, які знаходяться в доброму здоров’ї і хочете відновити їх молодий і красивий зовнішній вигляд. Процедура підтяжки обличчя часто покращує пацієнта самооцінку та впевненість у собі, допомагаючи їм подобається більше задоволення соціальних і професійних відносин.

Рітідектомія або хірургії підтяжка обличчя, як це краще відомо, не зупинити процес старіння. Вона проте відновити молодше і свіже дивлячись зовнішності, які можуть повернути час назад, десять і більше років. Процедура підтяжки обличчя підтягує шкіру і підлеглі м’язи обличчя і видаляє надлишки жиру, виробляючи в загальній омолодження шкіри обличчя.

Процедура підтяжки обличчя можна зробити поодинці або в поєднанні з іншими процедурами, такими як пластика повік, підтяжка чола, або зміна форми носа. Підтяжка обличчя є амбулаторна процедура, яка виконується в дитячому хірургічному центрі під загальним наркозом, коли пацієнт занурюється в сон. Сама процедура може зайняти кілька годин і довше, якщо інші процедури виконуються одночасно. Результати підтяжки особи може бути драматичним і зазвичай тривають близько десяти років.

який є відповідним кандидатом?

• Чоловіки і жінки з провисання шкіри на обличчі і шиї

• Люди з надмірним шкіри в області шиї і / або опустивши лінію щелепи.

• Ті, хто має хорошу еластичність шкіри, яка допоможе у зціленні і поліпшити результати.

• Ті, з чітко визначеною структурою кістки для забезпечення підтримки.

• Пацієнти повинні бути в загальне хороше здоров’я, так як це сприятиме загоєнню і відновленню.

Заходи безпеки перед операцією

• Пацієнти, які курять, рекомендується припинити до операції. Куріння обмежує потік крові, який може перешкоджати процесу загоєння.

• розріджують кров, як ібупрофен, вітамін Е і аспірин слід уникати тижні до операції.

• Волосся повинні бути ретельно вимиті за день до лицьової хірургії ліфта.

• Алкоголь слід уникати.

• Пацієнти повинні отримати хороший нічний сон до їх процедури.

Процедура підтяжки обличчя

Косметичний хірург робить розріз вище лінії росту волосся, а потім відокремлює шкіру обличчя з основної тканини. Надлишковий жир видаляється, а навколишні м’язи підтягуються для поліпшення контурів особи. Шкіру потім піднімається для досягнення більш молодий вид. Оброблюваної області, то в бинтах.

Підготовка і досвід пластичного хірурга виконання процедури підтяжки обличчя безпосередньо впливає на успіх операції. Досвід та повноваження хірурга прямо пов’язане з результатом. Пацієнтам рекомендується вибрати досвідченого, рада сертифікованих пластичних хірургів, так як це забезпечує прийнятний рівень компетентності, досвіду і підготовки.

Багато людей вибирають Неаполі Флориді, як ідеальне місце для їх процедури підтяжки обличчя. Сонячній Флориді в тропічній обстановці вздовж узбережжя Мексиканської затоки є зручним, красивим і спокійне місце для одужання. Є багато варіантів для косметичних хірургів в Неаполі, штат Флорида.