lilash росту вій за красиві очі

Очі дають вашому обличчю більшу частину своєї особистості, і більшість жінок підкреслити їх очах вище інших особливостей. Загальна ідея полягає в пом’якшувати мінуси і сяють плюси.

Це робиться з тінню, освітлювач, лайнер, туш і додаткові вії. Це до вас, щоб вирішити, які і в якій мірі.

Перша – випадкові очі: пляма тіні на кришці, змішайте до і у напрямку до брови, поки вона зникає; не несуть дотик тіні за рогом, щоб підвернути тільки під нижні вії. Пропозиція підводка для очей, туш для вій.

Друге – контурні очі: здобутки додатковий вимір шляхом посилення кольору тіні і додавання більш глибокий тон в складці очі, слідуючи природному вигину гніздо.

Світліше під бровою лінію, дають нечіткі контури для очей, туш для вій і розсіяного додаткові вії.

Третє – вечір очі: планується світять під штучним освітленням.

Ще яскравіше, сильніше колір для тіні, цілком певна лінія в складці очі, що світяться виділити під бровою, олівець для очей і набагато повніше вії з помилковим додано розділ, якщо необхідно.

Четвертий – Lilash росту вій і стимулювання.

Використовуйте lilash рости і підвищення довжини ваших власних природних вій.

При щоденному використанні Lilash створюють видимість більше, повніше вії і застосовується щодня у вигляді рідкої підведенням для очей. Lilash є швидкодіючим і не містить солі або інші хімічні подразники.

Якщо ви рішуче налаштовані на як і раніше носити накладні вії або нарощування вій ви можете випробувати кращу підтримку і менш вій з lilash поломки.