lawanna Брок говорить про те, що постійне косметики

Введення регулярних макіяжу на обличчі не може бути варіант для деяких людей. Постійна косметики, як правило, використовується жінками, які втратили деякі риси особи в результаті старості, хіміотерапії або генетичний дефіцит. Він також використовується жінками, які люблять носити макіяж, але алергія на косметику компонентів. Жінки з поганим зором і не може надіти складають нормально, підземні поштовхи або руху їхніх рук і пальців не є точними, через умови, таких як розсіяний склероз, артрит, або, можливо, переніс інсульт. Перманентний макіяж може бути використаний, щоб приховати або замаскувати обличчі й тілі шрами і білі плями. Деякі лікарі використовували його, щоб поліпшити або відновити ареоли грудей років, після операції на молочній залозі. Все більше і більше жінок, які мають активну професійну способу життя користуватися перевагами постійного косметики. Там немає ніяких турбот про плям, мазків, зникають, або недосконалі програми. Макіяж залишається, і ви добре виглядати в басейні, коли ви вперше прокидаєтеся, після роботи, або коли ви просто відпочиваючи навколо будинку.
Постійний косметика може нагадувати регулярних макіяж. Це унікальна методика передбачає використання палички татуювання та косметичних технік може виробляти конструкції, які нагадують регулярні макіяж. Косметичні процедури зазвичай включають розміщення постійних олівці для очей, штучні брови, губи лайнерів, а останнім часом, повне контурів тіні для повік.

1:59 годинникова процедура
Постійні процедури макіяжу зазвичай займає 1-2 годин. Тонкі голки проникають у шкіру на високій швидкості і зберігання обраного пігменту в шарі дерми шкіри. Пацієнт зазвичай відчуває невеликий дискомфорт після процедури, потім почервоніння і припухлість, але застосування місцевих анестетиків дозволяє безболісно і терпимим. Біль і набряки зазвичай зникають на наступний день.
постійне олівці для очей
Найбільш поширеною процедурою просив для постійного олівці для очей. У жінок є вибір кольорів і стилів на вибір, в тому числі прості лінії визначені природні м’які підвищення вій. Більшість техніків як Lawanna Брок не буде продовжувати грань, за очі. Відтінки існують в кольорах чорний, деревне вугілля, темно-коричневий, світло-коричневий, темно-синій, королівський синій, бірюзовий, фіолетовий, і багато іншого.

постійного брови
Для жінок з практично немає брів, брови постійні є ідеальним рішенням. Косметичних форм художник і відновлює брови шляхом реплікації мікроскопічні волосся, заповнюючи відсутні або тонкі брови. Ця процедура призводить до природний ефект, який дає особа характер. Розмаїття кольорів та методи використовуються, щоб зробити природний з’являються брови.

постійне лайнерів губ
Постійна лайнерів губи змінити і виправити губи симетрії. Він додає повноту і визначення на губах. Для природного погляду, тонка лінія застосовується, але для більш драматичного погляду важче ліній визначені. Ви також можете змінити форму ваших губ або запит, щоб затемнити або пом’якшити колір губ. Твої губи центру можуть бути виділені з блиском, а губи червоніє процедури може бути використаний для додавання м’який колір туману. Повний колір губ також доступний.

підлозі перманентний макіяж
Полу перманентний макіяж може тривати від одного до двох років або більше, в залежності від вашого технічного обслуговування. Пігментація може зникати з плином часу, в результаті впливу сонця, використання продуктів, які містять Сітківка або гліколевої, і методи лікування, пов’язані з видаленням шкіри клітини. Результатом зазвичай триває протягом 10 років або більше, перш ніж значно вицвітання. Від вас може знадобитися підправити татуювання, якщо ви хочете відновити кольори, але багато процедури триває все життя.