Hugo Boss – парфумер

Hugo Boss у даний час одним з найпопулярніших дизайнер духи, які користуються величезною заступництво різним моди і марнославства споживачів у всьому світі. Хоча в минулому виробники моді були активні тільки в розгортанні одягу та одягу, в даний час, ці фірми також активні в виробництві парфумів.

Hugo Boss вважав, що його споживачі моди також любили його лінії парфумів так само, як їх одяг. Компанія завжди сподівається, що її довга черга завзятий послідовників і споживачі будуть віддано продовжувати купувати його продукцію. Тепер, Hugo Boss духи так популярні, як одягу Hugo Boss. Насправді, його духи пристрій значно зростає, як важливу частину загальних доходів компанії.

Компанія запустила свій Hugo Boss лінію ароматів в 1984 році, близько 61 років після того як фірма була заснована в Німеччині. Рулон з Парфумерна лінія свідчить про постійно розширюється базою Hugo Boss. Не дивно, що Hugo Boss є однією з найпопулярніших і найбільш шанованих модних брендів по всьому світу.

Hugo Boss була заснована кравця в Metzingen, недалеко від Штутгарту в Німеччині. Бос вирішив заснувати свою власну компанію з пошиття одягу використанням свого тезку в 1923 році, на тлі період високого безробіття і високої інфляції в країні після початку Першої світової війни

Як талановитий дизайнер одягу, бос почав свою компанію шляхом створення захисних костюмів і спецодягу для місцевих промислових робітників. Компанія Hugo Boss також спочатку спеціалізувалася на створення чоловічого одягу практично для всіх видів ручного та механічного праці і утомливих фізичних навантаженнях. Бос поняття не мав, наскільки велика його створеної компанії стане у світі моди.

Hugo Boss помер в 1948 році, але його смерть не покладе край компанії. Там не було довгого періоду простою gorwth до 1967 року, коли два з онуків Boss ‘, брати Йохан Холі і Уве Святий, взяв на Hugo Boss і перетворив компанію навколо. З тих пір, Hugo Boss успішно досягнуті, щоб зробити більш красивим і добре протегував ліній одягу.

Щоб іти в ногу з постійно популярних впізнаваність бренду Hugo Boss, духи-виробничий підрозділ давало про себе більш активну участь у розробці та проектуванні хороші і дуже вишукані пахнуть ароматів. Є в даний час конкретних Hugo Boss парфуми для чоловіків і жінок.

Три найбільш популярних і затребуваних імен аромат Hugo Boss Baldessarini є, Hugo Boss і Гюго. На сьогоднішній день всі аромати Hugo Boss мають ліцензію, виготовлені і поширюються гігантський виробник споживчих товарів Procter & Gamble. Таким чином, популярність духи Hugo Boss є очевидним і широко відчував у всьому світі.