іонної обробки рятувальних

Питання: Що таке лікування іонні рятувальної?

: Передові, нові методи лікування для кондиціонування волосся, який працює з плоскими тепла заліза, щоб запечатати зволожуючі компоненти глибоко в волосся. Це робить волосся шовковистим м’якими і позбутися від кучерявого волосся.

Питання: Як Іонні роботи Лікування порятунку?

: Виконайте наступні дії:

1. Нанесіть невелику кількість лікування чистити, підсушені рушником волосся. Blow-сушка для 30-90% сухого.
2. Додати ще лікування до ¼ дюйма товщиною розділів, що охоплюють всю голову. Концентрат лікування на самих пошкоджену ділянку â € “кінцях.
3. Нагрійте праску до приблизно 100С або 220F. Iron кожне пасмо, поки всі HRC (кристали волосся оновлення) не розчиняються і проникли волосся (приблизно 1-3 секунд на затискач.)
4. Прохолодний 5 хвилин і змити теплою водою.

Питання: Чи буде Іонні Лікування рятувальної зробити мої волосся пряме?

A: Ні, це глибоке лікування кондиціонування, а не процес випрямлення. Але вона зробить волосся дуже м’які і шовковисте допомогти позбавитися від кучерявого волосся.

Q: Я думав, тепло було погано для волосся. Чому він використовується в іонних Лікування порятунку?

A: Спека насправді використовується для відновлення волосся з цим лікуванням. Тепло від плоского заліза активує HRC (кристали волосся оновлення), яке в даний час використовується як інтенсивний зволожуючий інгредієнт для успішного відновлення волосся. Замість використання традиційних кремнію в кучерявим волоссям продукт, який створює вбудований блок і вологу, Іонні Лікування порятунку використовує зволожуючі інгредієнти, отримані з жожоба для захисту і пом’якшити кучерявих і / або пошкодженого волосся.

Питання: Чому Іонні Лікування рятувальної так популярні?

: Основною причиною цього є все більше і більше людей мають кілька обробляються волосся. Сьогодні, волосся народні сухий і більше пошкоджених, ніж будь-коли раніше. Іонні Лікування порятунку є ідеальним виправити. Він пом’якшує вгору кучеряве волосся і залиште гладкою і шовковистою відчувати. Оскільки іонні та HRC (кристали волосся Оновлення) інгредієнти разом створюють тепло збільшила ефект кондиціонування, тепло буде також привід вологу, пошкоджені або кучеряве волосся під час сушіння феном або плоским прасувальна кожен раз.

Питання: Як тепло від іонного Лікування порятунку не пошкодити волосся?

: Іонний Лікування порятунку використовує новітні іонні технології для створення тепло-збільшила система кондиціонування. Ця процедура насправді виявляється тепло навколо, щоб стан волосся, а не пошкоджуючи її. Це допомагає керувати вологи назад на кучерявих і / або пошкодженого волосся.

Q: Які плоского заліза я повинен використовувати з іонною Лікування порятунку?

: Будь-яка плоского заліза, який має пристрій контролю температури, яка дозволяє встановити його при 100 ° С або 220 F. Ми також можемо використовувати той же самий вид прасок, які використовуються для укладання кучерявого волосся.

Q: Чи є більш простий спосіб відновити волосся InstEd отримання іонних Лікування порятунку зроблено в салоні?

: ISH іонні врятувати одного-хвилинна процедура є домашня версія в салонних процедур. Вона ідеально підходить для обслуговування будинку або бару салону тому, і це швидко і ефективно. Вона ідеально підходить для кучерявого волосся або пошкодженого волосся.