імбир – використання в медичних цілях, взаємодія, побічні ефекти, дозування

імбир
Імбир відомий своїм ароматом і гострим смаком. Свіжі або (hied кореневища (зазвичай званий корінь) є цінним приправою DND спецій, а також традиційний трав’яний медицини.
використання та переваги:
Корінь імбиру широко використовується як травна допомогу для легкої диспепсії, і зазвичай сприяло для лікування або запобігання нудоти і заколисування. Відомі з найдавніших часів (особливо в азіатській, індійській і арабській традиції трав’яні), імбир також використовується для лікування артриту, коліки, діарея, хвороби серця, і як це взагалі “потепління” трави.
Фармакологія:
Важливі хімічні компоненти, як вважається, фенольні сполуки (наприклад, гінгероли, шогаол) і ефірних олій (у першу чергу, таких як сесквітерпени zingiberene, zingiberol і curcumene). Імбир і ізольованих складових, насамперед гінгероли, вивчалися в багатьох тварин і в пробірці експерименти; подробиці цих досліджень були широко reviewed.In резюме, імбиру призводить до посилення шлунково-кишкові рухливості в деяких (але не всіх) дослідження на тварин, і спадати, викликаної хіміотерапією блювоти. Це знижує експериментально індукованої пошкодження шлунка, жовчі і підсилює виведення. У пробірці, імбир є антиоксидантом; інгібує утворення запальних простагландинів і лейкотрієнів glandins та інгібує агрегацію тромбоцитів.
клінічних випробувань:
Корінь імбиру, в першу чергу в дозі 0,5-1 г, були добре вивчені для заколисування і як протиблювотний засіб; результати контрольованих досліджень, як правило, позитивні, але не узгоджені. Імбир був більш ефективним, ніж плацебо, і дименгидринат (Dramamine) в початковий простий сліпий експеримент по руху лікарняний Несс, вимірювання толерантності студентів в крісло обертається. Хоча одна маленька, плацебо-контрольоване дослідження також повідомив antivertigo ефект калорійності стимуляції вестибулярного апарату, три наступні контрольованих досліджень експериментальні заколисування (за допомогою обертового стільця або поворотний стіл) виявили, імбир бути не більш ефективні, ніж плацебо.
Кращі результати були отримані в “реальному житті” клінічні дослідження хвороби руху. Імбир повідомлялося, щоб допомогти запобігти або зменшити морської хвороби-Несс на океанських суден у трьох подвійних сліпих рандомізованих контрольованих випробувань (РСІ). У Гардемарини, разова доза імбир знижує блювоту і холодний піт більш ефективно, ніж плацебо. 17 в 60 круїзних пасажирів, імбир мали еквівалентні ефекти стандартні дози антигістамінних противорвотное коли кожні 4 години, а в 1741 році туристів на китове сафарі, коли у двох дозах незадовго до і після від’їзду. В окремому РСІ 28 дітей (віком 4-8) схильні до заколисування, 0,25 г кожні 4 години зменшено симптоми заколисування більш ефективно і з меншими побічними ефектами, ніж дименгидринат.
Змішані результати були отримані і для післяопераційної нудоти після лапароскопічних гінекологічних процедур у чотирьох великих подвійних сліпих РСІ; результати були позитивними в двох дослідженнях і негативні в двох інших. У позитивному досліджень, 1 г продукту корінь імбиру до операції знижує частоту нудоти само ефективно, як стандартна доза метоклопрамід, і зниження потреби в післяопераційному ліки. У двох інших дослідженнях, існує
Побічні ефекти:
Імбир не має ніяких відомих побічних ефектів клінічної інші рідкісні то печія.
побічних ефектів і взаємодій:
Лікарська взаємодія не вивчалися або повідомили в людях. В експериментах на щурах, імбир НЕ взаємодіяли з активністю варфарин на згортання крові.
застерігає:
Хоча імбир antiprostaglandin і антитромбоцитарних ефектів в пробірці, підвищений ризик кровотечі, не було продемонстровано з усною дози до 4 г на день, і були повідомлення про випадки кровотеча. Тому дозах, що перевищують 4 г / добу може вплинути на функції тромбоцитів, було б доцільно рекомендувати більш низькі дози для пацієнтів, які приймають антикоагулянти або іншим високим ризиком кровотечі.
Незважаючи на широке застосування в харчових продуктах, при ковтанні імбир під час вагітності, є спірним. Імбир компонентів екстракту імбиру і ізольованих мають мутагенні і антимутагенними властивостей, залежно від в пробірці експериментальну перевірку. Ембріотоксична ефекти були описані у вагітних щурів. У двох контрольованих клінічних досліджень вагітних жінок (в загальній складності 59 жінок, які отримали імбир), не було ніяких істотних побічних ефектів виявлено на результат вагітності. Грунтуючись на досвіді свого широкого застосування в продуктах харчування, то малоймовірно, що імбир робить негативний вплив під час вагітності, тим не менш, було б розумним, щоб бути обережним і уникати більш високих дозах (> 2 г на день).
препарати і дози:
Загальні препарати включають порошкові капсули імбиру, рідкі екстракти, настоянки, і цукерки. Доз досліджували в різних клінічних випробувань в діапазоні від 0,2 до 1 г сухого імбирного кореня, як правило, вводять в капсули, у вигляді разової дози або повторюється кожні 4 години або чотири рази на день залежно від дослідження, дози рекомендовані трав’яні влади аналогічні, як правило, 0,5-1 г два-чотири рази на день, до 4 г daily.Larger щоденної дози до 9 г свіжої або сухої імбир часто використовуються в традиційній китайській медицини. Значним вмістом імбиру знаходиться в дуже пряної їжі або міцні елі імбир і чаї.
Зведена оцінка
Хоча результати контрольованих досліджень, не завжди позитивний, дані показують, що імбир має деякі клінічні переваги для профілактики або лікування нудоти і заколисування, і може мати ефекти, подібні стандартним протиблювотні-tihistamine типу препаратів. На відміну від більшості нудоти кошти, однак, імбир неседативні і не має інших істотних побічних ефектів. Це не позбавлене сенсу для пацієнтів, щоб спробувати імбиру як м’який трав’яний противорвотное або від заколисування. Протизапальні та інші передбачувані клінічні претензії не обгрунтовані.