підтримки здоров’я шкіри є ключем до відпочинок на відкритому повітрі

Витрачати час на сонці, звичайно, може бути приємним, але надмірного сонячного світла може бути руйнівним для вашої шкіри. З плином часу, пошкодження сонця може привести до кератоз (АК), передракових уражень шкіри. На щастя, при ранньому виявленні, АК можна розглядати, перш ніж вони можуть перетворитися в рак шкіри.

АК страждає більше 10 мільйонів американців. У сонячному кліматі, їх поширеність може бути значно вище. Поразки зазвичай з’являються на обличчі, волосистій частині голови, рук, або задньої частини рук. Вони починають під поверхнею шкіри, а потім перетворитися на грубе або лускатим області, які можуть відчувати себе як наждачний папір на дотик.

У 2002 році, дворазовий чемпіон PGA Tour Стів Флеш була діагностована з АК під час рутинного обстеження шкіри зі своїм дерматологом. Флеша в даний час спільно з Dermik лабораторії для погрозити АК кампанії з метою підвищення обізнаності про шкоду тривалого перебування на сонці.

“Як і більшість гравців у гольф, я був більш зосереджений на мої гойдалки, ніж моя шкіра,” Флеш сказав. “Враховуючи кількість часу я проводжу на вулиці, мені пощастило, що мій АК виявленні та лікуванні, перш ніж вони привели до раку шкіри. Мій лікар прописав місцеве лікування називається Carac (фторурацил крем) Крем 0,5%, що працює для мене.”

Тепер, Флеша вживає необхідних заходів, щоб захистити свою шкіру від небезпеки тривалого перебування на сонці. Він застосовується сонцезахисний крем, носить капелюх і відвідує його дерматолога регулярно.

В рамках кампанії, Флеша з’явиться в декількох зупинках PGA Tour в 2005 році поділитися своєю історією і з метою підвищення обізнаності про необхідність належного захисту шкіри. Він приєднається рада сертифікованих дерматологів, як вони проводять безкоштовні покази раку шкіри і забезпечують захист від сонця поради учасникам заходу та глядачів.

Dermik лабораторії також буде зробити пожертвування до Фонду раку шкіри на основі продуктивності Флеша в PGA Tour. Ці гроші будуть використані на благо шкіри Фонду профілактики раку та ініціативи навчання пацієнтів.