особи Ліпосакція – 5 причин, чому не робити IT_

Особи Ліпосакція хірургічна процедура, яка включає в себе занадто багато ризиків і навряд чи будь-який розумний медичний посібник, крім підвищення своєї самооцінки, щоб полегшити депресію. Люди, які думають про пройти цю процедуру, як правило, розраховують домогтися молодий вид і чекати, щоб виглядати, як красиво, як вони були в молодості.

Ці люди зазвичай закінчують розчаровані результатами. Це тому, що багато хто забуває той факт, що процедура зазвичай включає в себе використання інструменту, щоб отримати під шкіру для видалення накопиченого жиру в області щік, щелепи і шиї. Неважливо, наскільки малий або як вміло прихований, рубці будуть відбуватися, і коли речі не будуть працювати належним чином, ці шрами можуть стати дуже помітним.

Треба визнати, що всі люди старіють. Поряд з цим старіння, наші риси обличчя зміниться. Боротьба чи затримки це неминуча зміна тільки зробить його більш важко погодитися, і коли це станеться, затримуючи зміни тільки зробить його, здається, відбуваються швидше. Замість проходження косметичної хірургії, потрібно навчитися старіти витончено і поступово замість цього.

Можна піти далі і далі намагається пояснити, чому один повинен прийняти неминучість процесу старіння, але це не зупинить людини від розгляду ліпосакції особи для того, щоб виглядати краще і молодше. Ліпосакція є найпоширенішою формою пластичної хірургії з більш ніж 400 000 операцій робиться щороку в одних тільки Сполучених Штатах. Ця цифра вводить в оману пацієнта, думаючи, що це безпечна методика, що і ускладнень, пов’язаних з процедурою рідко трапляються.

Навпаки, дослідження показують, що близько 42% пацієнтів повідомляють, що вони не задоволені результатами. Їх причини бути незадоволеним з приводу процедури варіюється від відчуває нестерпний біль, щоб не досягти бажаного результату. Ось 5 причин, чому ви, ймовірно, не повинні отримати, що ліпосакція особи:

1) Порядок може бути неприємним. Деякі пацієнти повідомляють, що вони повинні були пройти через болісний біль всієї операції, навіть якщо процедура бере участь велика кількість розведеного анестетика, введеного в шкіру.
У зв’язку з рухом інструменту переміщення вперед і назад під шкіру, тертя в результаті цього руху було відомо, щоб нагріти прилад до такої міри, що основною тканини і нервів фактично спалюють як трубка переміщується над ним.
Так як хірург не може реально побачити інструмент, інших тканин під шкірою також може бути проколот, в результаті надмірного кровотечі або печіння.
2) Іноді буває неефективним для бажаного результату. Це часто скарги літніх людей, чия шкіра втратила пружність. Коли жир під віддаляється, шкіра іноді провисає, що вимагають подальшої операції з видалення зайвої шкіри.
Крім того, оскільки процес включає в себе ріжучий канавки через жирову тканину, жирову тканину стати неправильної форми і це впливає на контури особи. Кілька випадків рубців і видимих ​​синців також не надходило.
3) Порядок може бути небезпечним. Деякі пацієнти, як відомо, відчувають побічні ефекти від анестезії вводиться в шкіру і в деяких випадках, смерті привели в результаті отруєння.
4) процес загоєння може бути травмуючим досвідом. Після операції пацієнт відправляється додому, щоб відновитися, а іноді біль і поява синців може мати гальмівну дію на пацієнта. У деяких випадках вже існуючих емоційними проблемами раніше непоміченими стала повномасштабна психологічна випадок, що вимагає відвідування аналітика.
5) ускладнення і побічні ефекти не варті бажаних результатів. Інфекцій, таких як некроз шкіри, в результаті чого шкіра вмирає і падає; серома, збір жовтувата рідина або Кіт у певні райони, що знаходяться під шкірою, і гематома, внутрішня кровотеча, деякі з можливостей. У деяких випадках пацієнта на дому, не помітили ознаки рідкого дисбаланс в організмі, що в результаті операції, і це в свою чергу призвело до пошкодження серця, печінки і нирок.

Було б доцільно, щоб думати довго і наполегливо до прийняття рішення про ліпосакції особи. Навіть ця “проста” процедура не так проста, як це зроблено, щоб з’явитися. Завжди враховуйте безпечніше і природних альтернатив до операції.