лазерна шліфовка і лазерних ефектів

Лазерна шліфовка було “це” лікування 1990-х років – і не без підстав. Видаляючи зовнішній шар шкіри, процедура може полегшити або вигнати знебарвлення, шрами, і тонкі і середні зморшки, а також підтягнути в’ялу шкіру, надаючи особі більш пружною, більш молодий вид. Високоенергетичного променя світла може вибірково передавати свою енергію в тканини для лікування шкіри. Дерматолог буде використовувати один з двох типів лазерів для лазерної шліфовки лікування: чим глибше йдуть вуглекислого газу лазерним зазвичай використовується для глибоких рубців. Чим більше поверхня скіммінгу ербіевого YAG лазер, як правило, застосовується в зонах легше рубців і має менший ефект. До лазерної шліфовки, це може бути необхідно приймати ліки для запобігання зараження вірусом простого герпесу.

Якщо ваш дерматолог за допомогою лазера вуглекислого газу, внутрішньовенної седації зазвичай використовується; місцева анестезія зазвичай використовується для лікування ербіевий лазер. Після шкіра очищається, ваш дерматолог буде пропускати світло лазера по шкірі. Стан вашої шкіри відразу після процедури залежить від типу лазера ваш дерматолог використав.

Що робити, якщо ваше обличчя є як залишила глибокий слід і злегка шрамами областях? Ваш дерматолог може зробити вибір на користь подвійного Ербіевий лазер контуру. Вид подвійний двоокису вуглецю ербій лазер, машина дозволяє лікарю використовувати глибоких тканин вуглекислий газ промінь на сильно шрами шкіри і ербієм пучка на більш поверхнево недоліки бітів.

Лазерний ефект

Після лазерної процедури вуглекислий газ, шкіра сировини і мулистих протягом перших 3 або 4 дні. Далі, шкіри кірки, пілінгу, і готовий до макіяж після 2 чи 3 тижні. Шкіра може залишатися рожевим на строк до 6 місяців після лікування. Після лазерного лікування ербія, шкіра злегка сирих і відчуває себе засмаглим протягом перших декількох днів. Злазить шкіра, то й готова до макіяжу після 5 до 7 днів. Оскільки обидва типи лазерів стимулювати нове зростання колагену, ви можете помітити, продовжує посилення і зміцнюючий на строк до 6 місяців після процедури.