збільшення жиру, інакше ліпоскульптури особи

“Втрату обсягу” звучить як математичне поняття, але в контексті старіння, це означає, що ви втратите м’якістю і повнотою у Вашій особі, що у вас, коли ви були молодше. Обсяг втрат створює темні тіні під очима, які роблять вас втомлений вигляд і це викликає спад ваших кутах губ (часто звані маріонеткові лінії), які змусять вас виглядати розуму або сумно, навіть якщо ви не є. Обсяг втрат здувається ваші щоки і створює щоки. Як старіння триває, втрата об’єму і пошкодженої шкіри може завершитися обвислій, мішкуваті особа.

Традиційно, підтяжку обличчя були основним засобом від старіння. Але підтяжки обличчя саме по собі може бути обмежуючими. Хоча дуже ефективною в підйомі і посилювання особи, немає реальної заміни втрачених обсягів. Отже, після підтяжки обличчя, ваше обличчя може бути більш жорсткими, але не здаватися молодше. В ідеалі, якщо ми дійсно хочемо, щоб повернути назад стрілки годинника, нам потрібен спосіб, щоб відновити втрату обсягу, а також затягнути обвислій шкіри. Більш сучасний підхід до омолодження обличчя є забезпечення заміщення об’єму, з використанням наповнювача, який дає повноту і форму назад в старіючому обличчі.

В даний час вибір для наповнювачів включають власного жиру або один з ряду синтетичних наповнювачів. Синтетичні наповнювачі виготовляються готові до використання, малими порціями, прямо з полиці, але вони носять тимчасовий характер, міцного 8-12 місяців, перш ніж зметені вашого тіла. Ці штучні наповнювачі дуже корисно, якщо у вас є ізольований або меншого обсягу області, що вимагає заміни, такі як просто маріонетка ліній або носогубні складки (у дужках навколо рота), а особливо якщо ви хочете мінімальним часом простою. Цілком можливо, для вирішення декількох областей або навіть все обличчя з синтетичними наповнювачами, однак, вартість та видача довголіття робить заміщення обсягу, з жиром в якості наповнювача більш привабливим, коли все обличчя потребує уваги.

У жирових збільшення або ліпосакції, жирові клітини беруться з нижньої частини тіла, як правило, в нижній частині живота, внутрішньої чи зовнішньої поверхні стегна, талію або рулон. Ці ретельно зібраного Жирові клітини потім акуратно обробляються, а потім використовуються для ліпити особа, додавання об’єму, де це необхідно. Типові області на обличчі, які лікуються включають щоках, під нижні повіки, навколо рота, лінії щелепи, щоб стерти, що щелепи та скроневої області. Використання власного жиру в якості наповнювача має багато переваг: це повністю натуральний продукт, який є постійним, у відносному надлишку, який легко збирають, яка забезпечує м’яку повноту особи. Крім того, нещодавні дослідження показують, що жир, здається, є особливі вроджені фактори, які омолоджують шкіру вищерозміщених. Оскільки жир живої тканини, коли клітини взяті з “донора” сайту і розміщені на новому місці одержувачу, не всі клітини виживуть. Таким чином, можливо, що підфарбовування процедура може знадобитися для забезпечення оптимального результату, але клітини, які виживають є постійними.

Обсяг заміни жиру може стати відмінним самостійні процедури у зміні раніше зміни старіння. Якщо у вас вже є значніші, більш пізніх стадіях старіння, то збільшення жиру в поєднанні з реконструкцією можна трансформації.