зачіски плетіння уникнути цих поширених помилок

У чому різниця між прекрасним заплітання волосся стилів і ті, які виглядають погано обслуговуються? Для тих стилів, які відносяться до другої категорії, це, ймовірно, тому, що власник має зробили деякі з поширених помилок, які ви збираєтеся вчитися в цій статті. Остерігайтеся цих помилок, так що ви можете гарантувати, що ваш стиль потрапляє в першу категорію, а не другий.

1. Не сушити занадто багато

Волосся дуже крихкі, тому поводитися з ним акуратно. Один із способів, ви можете пошкодити волосся полягає у використанні опалювальної техніки занадто часто. Використовуйте їх тільки в разі потреби. Загальні волосся “травма” палючих ваші волосся від нього буде дозволено торкатися нагрівальних елементів усередині фена. В якості запобіжного заходу, завжди використовують дифузор тепла / волосся соплом на кінці сушарки.

2. триматися подалі від поєднання продуктів догляду

Шампунь Комбінація продукції та кондиціонування походити на велику зручність однак вони можуть мати катастрофічні наслідки для зачіски плетіння. Вони можуть бути дуже суворими і висушіть волосся. Ви краще використовувати окремі продукти, які покликані доповнювати один одного. Ось ще одна порада: щоб зміцнити ваші волосся, а потім подивитися на продукти, які містять інгредієнт пантенол.

3. уникнути шампунем волосся занадто багато

Будучи занадто захопленим волосся з шампунем є одним з найшвидших способів позбавити волосся її натуральні масла і залишити себе вразливими до сухості і пошкоджень. Краще рутину є шампунем раз на тиждень або раз на два тижні, і свіжий вашу шкіру голови між шампуні, застосовуючи в’язкі (гамамелісу є хорошим) з ватним тампоном. Це дозволить видалити бруд, а також заспокоїти шкіру голови, якщо свербіж є проблемою.

4. НЕ спати з мокрим волоссям

Хочу закликати заплутує волосся? Потім лягти в ліжко з мокрим волоссям! Це поширена помилка, так що будьте впевнені, що ваші волосся повністю сухі перед сном. Ви також хочете захистити своє волосся, поки ви спите. Завжди закривайте вашу кіс з шовковим шарфом або кришку.

5. уникнути штучних барвників волосся

Якщо ви втомилися від того ж колір волосся і хочуть оновлення, необхідно звернути увагу на забарвлення продукту, який ви оберете. Тримайтеся подалі від суворих продуктів забарвлення волосся. Замість цього, читати етикетки і шукати природні барвники, такі як хна, чорні квіти мальви і ромашки. Вони м’які на волосся і сприятиме тому, що її вологою і цілісності зберігаються.

Ці ради повинні бути хорошим початком, щоб упевнитися, що будь-який з стилів, заплітання волосся ви виберете, буде виглядати краще. Отже, оцінити ваші рутини сьогодні і усунути помилки. Здорові, більш красивий стиль буде твоїм.