виявлення висип, аналізуючи різні зображення висипки

Коли справа доходить до шкірних захворювань корости є як загальні, так і дуже заразна. Це тому, що він може передаватися через безпосередній контакт, обмін одягом і спати в одному ліжку. Коли люди знаходяться в безпосередній близькості, таких як гуртожитки, школи і умілих засобів догляду вона також може бути по руках.

При вилученні висип зображення короста, ви побачите, що це дуже схоже на висип інших захворювань шкіри, таких як атопічний екземи. Через це, люди часто важко визначити, чи були у них вже є короста чи ні. Проте, при правильному досліджень і кваліфікованим лікарем ви отримаєте правильний діагноз.

Як правило, короста висип виникають в області тіла з складок. Ці райони будуть лікті, зап’ястя області, живіт, між пальців, і спини. Він буде починатися спочатку, як свербіж, поки його далі не розвивається в вивержень. Це відбувається, як алергічна реакція на слину кліща і відходів. Алергічна реакція починається як сильний свербіж, що стає гірше в нічний час. Формування червоні прищі, прищі і пухирі потім може розвиватися.

Поразки від корости також може нагадувати отрута дуба, атопічна екзема, псоріаз та інші шкірні інфекції. Це головна причина, чому короста досить важко діагностувати. Лікарі можуть робити шкірний зішкріб або взяти біопсію. Однак, часто біопсії не буде виявлена ​​слідів корости організмів.

Короста може розглядатися рецепт крем, який містить перметрін на п’ять відсотків. Важливо, щоб ви не купуєте OTC вошей формули, які дуже зменшений відсоток агенту. Крім цього, в Індії та інших країнах нима нафти і куркуми використовується.

Так як короста є заразним, люди, які живуть з пацієнта, інфікованого це умова також слід лікувати за допомогою ліків одночасно, навіть якщо вони не є симптоматичними.

Хоча ви не завжди можете уникнути зараження коростою, ви повинні спробувати використовувати дезінфікуючий засіб для рук протягом дня і уникнути поділитися personsal речі, такі як Ваше рушник, одяг і постільні речі. Ви повинні також мати ці особисті речі в чистоті весь час, тому що паразити можуть жити в одягу та постільних речей до 2 до 3 днів. Крім того, обов’язково потрібно збільшити вашу імунну систему, вживаючи здорову їжу і
приймати вітаміни. Порівняння висип зображень в Інтернеті може викликати багато занепокоєння так що не думайте що це короста, не отримавши підтвердження від лікаря.