видалення волосся на обличчі, як зробити це легко в домашніх умовах

За деякими оцінками, число близько 50 мільйонів жінок у США стурбовані видалення волосся на обличчі. Небажані волосся на обличчі навколо губ або під підборіддям сприймається багатьма небажаними і для жінки, це може вплинути на її впевненість у собі і почуття жіночності.

В результаті, епіляція набори, обсахаріванія паст, пінцет, і Threading процедури користуються великим попитом. Багато жінок вважають за краще використовувати віск або обсахаріванія пасти або пінцета себе як вдома. Ці методи є недорогими хоча вони повинні повторювати кожні кілька тижнів залежно від швидкості росту волосся.

Що, якби був спосіб, хоча зробити дому особи сесій видалення волосся легше. Зокрема, що робити, якщо волосся не відростають так швидко, і коли він зробив це, що якби це було тонше і набагато легше зривати чи видаляти воском або обсахаріванія пасту?

Протягом багатьох років різні особистої гігієни і фармацевтичних компаній в дослідженнях з цієї проблеми. У 2000 році було оголошено, що крем був тепер доступні, особливо для видалення волосся на обличчі для жінок, які уповільнюють ріст волосся так сесій особи видалення волосся не було б так часто.

рецепт крем для обличчя доповнюють методів видалення волосся

Bristol-Майєр Squibb разом з компанією Gillette вдалося отримати FDA (харчових продуктів і медикаментів) дозвіл на рецепт крему, який при регулярному застосуванні на шкіру, перешкоджає росту волосся. Вони називали це Vaniqa.

Клінічних випробувань і тестів показав, що він деякий вплив на близько 58% жінок, які намагалися його. Побічні ефекти мінімальні, тільки роздратування шкіри або почервоніння в невеликому числі випадків. Результати видно вже через пару місяців.

За кілька років до цього, приблизно в 1993 році, Торонто компанія під назвою Нісіма International, випустила продукт, щоб приборкати втрату волосся. Він був показаний в медичному пункті 1993 року й результати клінічних випробувань, перераховані в ньому були досить вражаючими зупинити випадіння волосся і створення зростання нового волосся.

Що це треба робити з видалення волосся на обличчі? Ну, а в процесі розробки рішення випадіння волосся шляхом обробки волосяних фолікулів, Нісіма лабораторія наткнувся на спосіб отримати волосяні фолікули, щоб зупинити виробництво волосся з використанням натуральних ферментів.

без рецепта лосьйон для обличчя сесій видалення волосся

Чотири роки по тому, вони випустили Кало, інгібітор росту волосся на основі натуральних інгредієнтів. Вам не потрібен рецепт для його отримання. Це для чоловіків і жінок і може бути використана на будь-якій частині тіла, на відміну від Vaniqa який призначений тільки для жінок і використання обмежене області обличчя. Крім того, творці Кало пропонують гарантію повернення грошей.

Так що жінки, які використовують віск, тверді, м’які, гарячі або холодні, обсахаріванія паст або смужки, пінцет, або які йдуть в салон краси, де все більш популярною процедурою Threading, тепер можуть зробити видалення волосся на обличчі набагато простіше.

Ріст волосся інгібітори, такі як Vaniqa і Кало переривати нормальний механізм росту волосся, тому повторне використання призводить до зниження росту волосся і зміни в структуру волосся, що робить його легше видалити. Це означає, що особи сесій видалення волосся стали набагато більш рідкісними.

Враховуючи високі витрати на електроліз і лазерне видалення волосся, ця опція може бути, варто досліджувати далі. Ресурс поле нижче представлені додаткові посилання для досліджень.