Як порівняти ваш антивіковий догляд за шкірою

Деякі з нас віку краще, ніж інші, і це тільки так воно і є. Ваша шкіра може бути тридцять, але він виглядає п’ятдесят, або навпаки. Генетика має багато спільного з процесом старіння, особливо коли мова заходить про нашу шкірі, але багато людей не залишаючи на волю випадку спадковості. Найкраще, що ви можете зробити для вашої шкіри, коли ви молоді, варто пам’ятати, що вона буде старіти, коли-небудь. Роблячи щось про це раніше, ніж пізніше може зайняти п’ять, десять чи навіть більше років від, як ви виглядаєте, коли ви натиснете ці великі числа.

Багато людей шукають варіанти антивіковий догляд за шкірою лікування, коли вони вперше бачать ознаки зморшок і ліній навколо очей. Інші чекають, вважаючи, що ці лінії сміху є ознакою характеру і радісного життя. Треті могли піклуватися менше. Однак, для тих, хто хоче зберегти свою молоду виглядає тих пір, як у людських силах, вдаючись до догляду за шкірою є напрям більшість жінок приймають. Пластична хірургія це не варіант для багатьох людей, між витратою і терміни загоєння, а крім того, не так, як ви хочете виглядати двадцять назавжди, ви просто хочете, щоб уповільнити протягом часу достатньо, щоб люди не прошу вашої картки ААП перш ніж ви готові відмовитися від нього.

Клеопатра відома своєю красою, і вона жила в пустелі! Як повідомляється, вона купалася в м’якому молочної кислоти в зусилля, щоб зберегти її обличчя чистою і гладкою. Це спрацювало? Хто знає? Сьогодні ми, можливо, не купатися у дивні вигадки, але ми хотіли б мати їх у нашому зволожувачі, креми і тонерів, чи не так? Всі з козячого молока, щоб деревний сік і сік кактуса міститься в багатьох продуктах, які стверджують, антивікових властивостей в їх інгредієнтів. Як вони працюють? Це залежить від того, хто їх використання.

Тим не менш, деякі речі, які довели свою роботу краще, ніж інші, коли мова йде про поповнення ущільнює шкіру і зморшки і лінії. Пам’ятайте, що немає ліків від старіння і зморшок і ліній НЕ чудесним чином зникає, якщо у вас немає пластичної хірургії, – але якщо ви не хочете ходити, дивлячись, як манекен, кремів і зволожуючих ваш кращий вибір. Завжди вибирайте продукти, які мають вітамін А або ретиноидов інгредієнти коли справа доходить до “анти-старіння» продуктів, так як вони найкраще працюють при регідратації клітин шкіри і омолоджує зростання нових клітин.

Використання таких кремів і лосьйонів, так довго, як шість місяців може знадобитися, перш ніж ви почнете помічати велику різницю. Проте, знаючи, що ви робите щось, здається, забезпечує не тільки фізичні переваги, але емоційним, а також. Якщо ви не готові підняти білий прапор зі старінням Поки ще немає, зробіть невелике дослідження на омолоджуючі креми і лосьйони. Не вірте всьому, що пишуть і звертати увагу на етикетки та інгредієнтів. Не витрачайте гроші на прославив лосьйон. Переконайтеся, що ви отримуєте те, що ви платите. Нехай вона буде простою: Вітамін А і Сітківка інгредієнтами є кращим вибором, коли мова заходить до вицвітання цих зморшок і ліній.