Нью-Йорк-підтяжка живота після вагітності живіт

В ідеальному світі багато жінок хотіли чекати, поки вони були всі їхні діти, а потім приступити живота. Хоча провідні Тампа пластичних хірургів рекомендують так, багато жінок випадково завагітніти після операції, мають п’ять плюс річний план, щоб мати більше дітей, або просто не хочете чекати, щоб мати більше дітей. Хірургії живота є операція, яка видаляє надлишок шкіри, жиру і підтягує м’язи живота з області живота в результаті чого міцніше, міцніше, і лестити живота. Ця процедура також створює менше талії через вилучення провисання жиру в нижній області живота. Всі шрами, як правило, розташовані нижче лінії купальників.

Процедура живота особливо корисно для чоловіків і жінок, які зазнали важких втрат ваги і жінок, у яких були діти і страждають від в’ялої шкіри живота провисання. Як правило, жінки, які пройшли через більш однієї вагітності розвиваються жирові відкладення в області живота, що є стійкими до фізичних вправ і дієті, вільні і в’ялої черевної м’язи і шкіра не повернеться до нормального з чимось меншим, ніж абдомінопластика. Провідні Нью-Йорку животик tucksurgeons говорять, що деякі жінки страждають від в’ялої шкіри живота провисання тільки на нижню частину живота і тих жінок, часто може мати міні-підтяжка живота і отримати кращий результат.

Навіть якщо хтось з міні-підтяжка живота вона все одно повинні чекати, поки у неї були всі її діти, перш ніж піддатися такої операції, тому що під час вагітності живіт все одно розтягуються, щоб адаптувати зростаючого плоду. М’язи, які були затягнуті під час хірургії живота може відокремитися знову під час вагітності. Ще раз шкіра буде розтягуватися, і, хоча в окремих випадках він повертається назад до нормального провідних пластикових Phoenix хірурги погоджуються, що це, швидше за все, не буде повертатися в нормальне русло.

Незважаючи на величезні втрати живота свого живота переваги знаходяться в небезпеці новонародженої здоров’я не будуть поставлені під загрозу через операції живота. Кесарів хірургії насправді більше, ніж інвазивні живота, тому що він ріже в матку. Провідні хірурги Новий Порт Біч Пластикові говорять, що багато жінок мати дітей після операції і немає ніяких проблем протягом всієї вагітності взагалі. Вона є спільною для хірургічних ушивання м’язів буде хворіти, але ослаблення м’язів відбувається не завжди. Деякі жінки турбуватися про те, незворотні пошкодження після операції, але з сьогоднішнім розвитком технології це дуже рідко