форм нарощування волосся

• Масові / Плетіння волосся-за волоссям йде вільно, не кератин, клей, скріпки або качки додається. Використовуйте це волосся, якщо ви хочете застосувати ваші власні поради кератин або косу в нарощування волосся з вашими власними волоссям. Масова / сотка волосся може бути важко впоратися, тому що немає нічого, щоб провести його разом, і щоб вона не стає брудним – думати про хвостик ви поклали гумку на і відрізали – тоді ви намагаєтесь працювати з невеликих ділянок це, не роблячи безлад – можливо, але важко зробити. Я рекомендую отримати волосся на пасма, коли це можливо для простоти обробки.
Масова / Плетіння волосся використовується для:
обплетення
§ Чайові з кератином / клей

• Ткацтво / качок волосся-за волосся були зшиті разом на одному кінці так у вас є безперервне “доріжка” з волосся. Качки прийти в будь-якій машині або вручну. Машина зробила є кращим для більшості додатків: вони є кращими для склеювання, тому що клей прилипає до більш широкої області шиття, і вони, як правило, товще для кращої щільності волосся. Ручна качка дуже тонкі, і найкраще для швейних в переплетення, коли ви хочете зберегти громіздкість до мінімуму. Рука качки приходять в середньому 10 “довжиною качки, які не можуть бути скорочені, тому що вони буде її розплутати. Машина качки, як правило, 36 “-48” довго і може бути укорочений. 4 унції це стандартний розмір для пакета качок волосся – чим довше волосся, тим коротше качка. Один 4 унції пакет зазвичай достатньо волосся, якщо ви використовуєте 12 “, 14”, а іноді і 18 “довжиною волосся. Все, що більше ви, швидше за все, потрібно 2 пачки волосся.
Ткацтво / качок волосся використовується для:
§ Чайові з кератином / клей
ткацтво
обплетення
робить кліп в розширеннях

• качки шкіри-тонкі смужки Прозорий поліуретановий, в яких волосся було віддаляється в. Вони можуть бути додані вище, ніж корона кератину поради і чудово працюють, якщо волосся дуже тонкі і проблеми проведення інших типів розширень. Кон-видалення і очищення дуже брудно.
• Попередньо наконечником волосся кератину-за волоссям приходить вже попередньо нахилено з кератином. Пакети, як правило, менше, ніж качка або об’ємних волосся зазвичай ½ -1 унцію волосся в упаковці. Розмір рад може сильно варіюватися від 0,5 грама до 1 грама. Поради приходять різні форми для наступних застосувань:
§ I-Tipped/Shoe Мереживо чайові для використання з мікро-кільця
§ I-з наконечниками і кільцем (Rinex)
§ U-Tipped/Flat чайові для використання з гарячим інструментом злиття або заліза