лазерне видалення волосся небезпеки

Лазерна епіляція є тепер другий найбільш поширеною косметичною процедурою в світі. Багато людей вважають, що лазерна епіляція просто косметична процедура, яка не так. Лазерна епіляція рекомендується бути медичною процедурою через ризики, небезпек і побічні ефекти, які пов’язані з процедурою, хоча ці ризики, небезпеки і побічні ефекти можуть з’явитися мовчати незначним. Три небезпеки, які можуть бути пов’язані з лазерної епіляції горять, гіпопігментація і гіперпігментація. Один з найбільш відомих небезпек, пов’язаних з непристойно виконані лазерної процедури видалення волосся є опіки.

Запис може виникнути, якщо на шкіру, а не на волосяний фолікул, поглинає енергію лазера. Лазерне видалення волосся працює шляхом дифузії промінь лазерного світла, який проходить через шкіру і поглинається волосяного фолікула безпосередньо нижче. Пацієнти можуть потенційно виникнути опік, якщо лазерний параметри неправильно встановлені. Якщо лазер на занадто висока, це не буде ефективно проходити через зовнішні шари шкіри і замість цього направити меланін шкіри. Якщо лазер залишається на дуже великій в цьому стані, шкіра має потенціал для запису. Гіпо-і гіперпігментації є загальними побічними ефектами, які можна порадити лазерне видалення волосся небезпеки.

Гіпо і гіперпігментації є умови, в яких є або зайві або виснаження меланіну в шкірі. Це може викликати плями здаватися, які або темніше або світліше вашого нормального тонусу шкіри. Гіпо-і гіперпігментації основному відбуваються як причину перебування на сонці. Короткострокові побічні ефекти лазерної епіляції може включати набряк і почервоніння, які зазвичай спадають в багато днів. Тим не менш, у відмінному обставин, або, якщо процедура виконана неправильно, пацієнти стикаються з низкою небезпек, таких як опіки і зміна кольору шкіри.

Багато ліків можуть викликати лазерне видалення волосся небезпеки, як обмеження впливу лікування або виникнення ускладнень. Лазерна епіляція вимагає анестезії, і одна з небезпек лазерної епіляції, хоча й малоймовірно, що хтось може спробувати самостійно вводити. Ін’єкції анестезії повинно здійснюватися тільки фахівцями в галузі медицини, тому вони не вважаються придатними для Ед процедури видалення волосся. Місцеві анестетики є кращими. Деякі ліки можуть викликати лазерна епіляція небезпеки обидві граничні ефективності лікування і, можливо, в результаті ускладнень.