зробить вашу шкіру м’якою

Італійці мають свої руки, як чудова, як їх особи. Вони поєднуються Hydroquinine крем і оливкове масло і гладкою на руках, щоб отримати м’які шкіри і депортувати руку ластовинням. У минулому, секрет японських гейш і гладкою, ідеальною шкірою є масло камелії. Біла камелія горіхове масло, використанні протягом століть в Азії, вносить свою зволоження, кондиціонування, поживна і пом’якшувальну прибутку до шкіри. Камелія масло надає шкірі текстуру і блиск собі рівних серед інших продуктів по догляду за шкірою. Унікальна формула для надання допомоги для усунення зморшок після пологів, стимулюючи збільшення волосся і при лікуванні опіків. Вона надає допомогу з реструктуризації шкіри і зміцнення нігтів. Це одне з найбільш швидко всмоктується масла, що робить його блискучий вибір як лицьові масла.

Білий чай

Ми всі знаємо, прибуток зелений чай, але в Китаї це все про білому чаї. Омолоджуючі секрет! Білий чай прибуває з срібла кінчик зеленої рослини чай. Він також відомий як чай імператора. Завод знаходиться все антиоксидантів в чайові. Вона виступає в якості екологічного щита, який вільні радикали не може увійти до кінця. Вони відскакують від вільних радикалів і відбиватися від анти-старіння. Останнім часом деякі лінії по догляду за шкірою усвідомили прибуток білого чаю і фактично включив її в своїх продуктах. Приємним прикладом може бути Origins.

оцет

Використання оцту з різноманітністю рослин або ефірних олій у косметичних цілях можна простежити до римлян і був шикарний протягом дев’ятнадцятого століття, як оцет туалетна. Оцет має тонізуючу дію, що сприяє циркуляції крові в капілярах, що трохи зрошувати шкіру. Крім того, антисептик, запобігання поширення бактерій, вірусів, дріжджів або що запуск інфекції. Воно може розчинити крайніх жирових відкладень на поверхні шкіри і зменшення лускатий або лущення умовах. Нарешті, оцет регулює рН шкіри. Оцет є найбільш корисним при використанні лаванди, розмарину, троянди, квітка або старшого. Дуже важливо використовувати високоякісні білого вина або яблучного оцту. Сухими свіжого рослинного матеріалу протягом двох днів, перш ніж використовувати.

Яблучний оцет

Виміряйте і з’єднати тільки висушений матеріал заводу, а потім включити оцту. Сидру Apple, повністю складаються з рідини можна використовувати відразу ж. Ті, що містять рослинний матеріал повинен бути залишений розчавити. Підготовка останньої в банку з загвинчується кришкою і залишити на підвіконні у відповідності з інструкціями, процідити, а потім пляшку. Для використання, складають одну чайну ложку яблучного до чашки бутильовану або джерельну воду, щоб очистити обличчя або залити 3-4 столові ложки у ванну.