живильні рослинні добавки для пластичної хірургії в Беверлі-Хіллз

Beverly Hills Пластикові хірургів завжди було звернуто на передові технології, щоб дати своїм пацієнтам найкраще. Останнє Лос-Анджелесі появою пластикових хірургії в Беверлі-Хіллз не було високотехнологічного лазера. А швидше, якраз навпаки, Beverly Hills Пластикові хірургів звертаються низьких технологій! Вони охоплюють холістичної медицини-натуральних трав і вітамінні добавки, які потенційно допомогти Лос-Анджелесі і Беверлі-Хіллз косметичної хірургії пацієнтів зцілити і відновити швидко. Навіть Американського товариства пластичних хірургів в даний час просвітництво громадськості про харчових добавок, що зменшити синці і сприяти зціленню.

Нижче наведені приклади деяких з найбільш часто використовуваних поживні рослинні добавки і вітаміни, які в даний час широко використовуються пластик і косметичних хірургів в Беверлі.

арніки

Арніка Монтана є природна трава, яка мінімізує хірургічне кровотеча, синці, запалення, біль у м’язах і сприяє загоєнню. Він добре працює як в усній формі та у вигляді крему, але не ставити поряд з кремом відкриті рани і свіжих розрізів. Прийнято до пластичної хірургії, там менше кровотеча і пухлина згодом, і прийняті після косметичної операції, біль і синці були зведені до мінімуму. Завдяки цій властивості арніки використовується до Беверлі-Хіллз ліпосакція, підтяжка живота або лицьової пластичної хірургії.
Використання: Початок 3 днів до пластичної хірургії. Чотири таблетки 3 рази на день під язик. Нехай таблетки розчиняються. Тривати протягом двох тижнів після пластичної хірургії.

Нукс воміка

Також відомий як отрута Гайка, це полегшує побічні ефекти анестезії та інших наркотиків, допомагаючи вам почувати себе, як себе незабаром після пластичної хірургії. Він допомагає при нудоті і дисплазії, а також допомагають нейтралізувати ваше тіло від косметичної операції, як збільшення грудей Беверлі-Хіллз. Особливої ​​аптеках нести мультиплексу формул.
Використання: 4 таблетки 3 рази на день під язик. Нехай таблетки розчиняються. Продовжуйте протягом одного тижня після пластичної операції.

екстракт виноградних кісточок (проантоцианидина)

Ця трава одержувані з кісточок винограду і має особливе спорідненість до тканини шкіри і сприяє загоєнню. Це допомагає скоротити період відновлення за рахунок зменшення запалення і прискорення швидкості ремонту на шкіру.
Використання: Start 7 днів до пластичної хірургії. Один з них, 100 мг капсули, 3 рази на день на порожній шлунок.

Bromezyme ™ (2400 MCU)

Природний протеолітичний фермент отриманий з ананаса, які показали, щоб зменшити запалення, отже, зменшення болю, набряк і прискорюючи процес загоєння. Це харчові добавки повинні бути прийняті до Лос-Анджелеса пластичної хірургії.
Використання: Початок 3 днів до операції. 3 таблетки 3 рази на, день на порожній шлунок.

Вітаміну С (аскорбінової кислоти)

Вітамін С є антиоксидантом, який допомагає вашому природний захист від вільних радикалів, які є нестабільні молекули цього віку шкіри, в результаті забруднення навколишнього середовища, куріння або надмірна дія сонця. Вітамін С нейтралізує летючі реакцій, викликаних вільними радикалами, які ушкоджують шкіру. Попередні дослідження показують, добавки вітаміну С в недефіцитні люди можуть прискорити загоєння різних типів ран і травм, у тому числі операції, незначні травми, грижа міжхребцевого диска і шкірних виразок.
Вітамін С також необхідний для виробництва вашого тіла колагену, який використовується в будівництві вашої шкіри, кісток, зубів, і кожен орган вашого тіла.
Вітамін С можна знайти в цитрусових фруктів і соків, диня, полуниця, ківі, капуста, шпинат, брокколі, зелений перець.

Є багато форм і доз вітаміну С доступні в магазинах здорової їжі. Приймаючи більше, ніж близько 200 міліграмів на день, швидше за все, марна трата грошей, так чи інакше, відповідно до орієнтиром дослідження Марк Левін з NIH. Група Левіна виявили, що клітини організму не може поглинати більше ніж близько 100 мг на день, а концентрація вітаміну С в крові починає вирівнюватися в дозі 200 мг на день. Дослідження з’явилося в квітні 1996 року на питання про Праці Національної академії наук.