геморою крем для мішків під очима

Якщо у вас мішки під очима, ви, напевно, чули про це старому «ліки», який був схвалений власної мамі або бабусі. Перейти в найближчу аптеку і схопити трубку Підготовка H. Це геморою крем, імовірно, позбутися опухлих очей швидко.

Ніхто не знає, хто почав дурні чутки, але він згадується в популярній книзі модель Діана Залізного “найбільш збережених таємниць у світі краси.” Праски стверджує, що багато середнього віку знаменитостей використовувати Підготовка H підтримувати свою молоду зовнішність. Супермоделі повідомляється клянуться їм, кажучи, що це геморою крем дає їм миттєвий підйом, коли вони турбують мішки під очима.

Судячи з усього, люди, які використовують Підготовка H вважаю, що якщо це може зменшити геморой, він також буде працювати для витріщеними очима мішки. Промоутери стверджують, що це пов’язано з двома компонентами: акули і живий дріжджової клітини похідної називається Біо-Діна шкіри Дихальний коефіцієнт. Але США харчових продуктів і медикаментів (FDA) не купували цю історію і наказав виробника Уайтхолл-Robbins Інк переформулювати продукту.

В даний час США версій Підготовка H більше не несуть ці інгредієнти, але ви все одно знайдете їх в канадській та європейської версії. Замість цього, американська версія має фенілефрин HCI 0,25% – судинозвужувальні, що деякі дерматологи сказав звузить капіляри і тимчасово зменшити темні кола і опухлі очі.

Доктор Дебра Jaliman, клінічний інструктор в дерматології на горі Синай в Нью-Йорку школи медицини сказав фенілефрину “підтягує шкіру обличчя тимчасово стискає кровоносні судини і скорочення під очима тканини -. Само, як він стискає і стискає кровоносні судини ректальні і тканин” Тим не менше, представник Уайтхоллу сказав Підготовка H не призначені для очей і не повинні застосовуватися там.

Так як шкіра навколо очей тонше, це більш чутливою і схильною до побічних реакцій, які можуть виникнути з компонентів, знайдених у підготовці H. Там були доповіді роздратування, печіння і свербіж та інші.

“Я б не рекомендував використовувати Підготовка H для опухлих очей. Кожен раз, коли я спробував його, він горів, я повинен був поспішати до раковини і змийте холодною водою. Шкіра навколо очей дуже тонка і чутлива, на відміну від іншої області Підготовка H використовується для “, сказав один користувач в eHow.com.

“Замість того, щоб чудеса, все, що я бачив, було, що моє обличчя перетворюється красно і красно і мішки під очима були стає все більше, а не менше! Нарешті, коли моє обличчя почалося печіння і свербіж у всьому, я змивала штопати речі так швидко, як тільки міг. Протягом двох днів, моє обличчя було опухлим та сировина … Навряд чи результати, які я очікував! Повірте мені, я був так розчарований провал Підготовка H робити те, що Праски стверджував, що це буде робити, що я поклявся ніколи знову його використовувати. Чи не на моєму обличчі і, звичайно, не на будь-який інший частини мого тіла! “, Сказав інший розчарованих користувачів в MyDoctor2.com.

Якщо ви мучитеся мішки під очима, темні кола під очима, опухлі очі або тонкі лінії і зморшки, не покладайтеся на чутках або ваш сусід за порадою. Один продукт варто подивитися в це Eyevive, безпечний і природний спосіб звернути назад ознаки старіння. Eyevive зволожує і зміцнює шкіру навколо очей, щоб допомогти зменшити мішки під очима, зморшки та інші проблеми шкіри.