Mac макіяж – речі, які ви можете не знати про Mac макіяжу та косметики

Кращий грим на землі MAC макіяж, руки вниз. Створена в 1985 році Френком Toskan і Франк Анджело, MAC косметики були розроблені, щоб вмістити до найбільш виснажливих умовах. Звичайні макіяж аптеці виглядає не дуже добре при яскравому світлі, і більшість з них потіє вимкнений або стирається за нормальних обставин так чи інакше. Хіміки, які створили косметику MAC, однак, розробили його, щоб тримати до майже будь-якої задачі, яку ви можете кинути на неї. Це добре для всіх віків, всіх рас і всіх підлог, який пізніше став девіз компанії.

MAC макіяж також соціально свідомих бренду. Є чотири соціальних проблем ініціативу, що компанія в даний час має місце в: MAC без жорстокості Краса, Повернутися до MAC Переробка, MAC Діти Допомога дітям і Фонд MAC AIDS. Навіть при тому, косметики MAC був викуплений Estee Lauder Компанії в 1994 році і засновником Френком Анджело помер в 1997 році, фонд MAC AIDS була продовжена новим власникам. Класна річ про це є те, що кожен пенні продаж вісім продуктів під назвою Viva Glam отримати пожертвував на благодійність. Це було зібрано понад 86 мільйонів доларів на благодійність з 1994 року.

Якщо ви візажист, ви можете отримати 40 відсотків від ціни косметики MAC. Інші фахівці в галузі краси може отримати 30-відсоткову знижку. Бренд також надзвичайно соціально різноманітні. Spokespeople в минулому включили всіх, від RuPaul щоб Лінда Євангеліста. Іконки MAC краси включили Лайза Мінеллі, Дайана Росс, Ракель Уелч і Катрін Деньов. У цілому, MAC макіяж зробила дуже багато для промисловості, а також спільноти. Вони вдосконалили макіяж і є відмінним зразком для наслідування для інших американських компаній. Можна сказати, що частина їх успіх пояснюється прийняття ними все красиво, і це те, що ми всі можемо стояти за.