IPL і VelaShape усунути необхідність у пластичній хірургії та ліпосакції

Науки раніше досить жорстоко. Ті, хто шукав красу довелося заплатити ціну за допомогою інвазивних пластичної хірургії або ліпосакції. На щастя, інтенсивний імпульсний світло лікування (IPL) і тепер VelaShape усунути необхідність в цих небезпечних процедур.

пластична хірургія

У минулому чоловіки і жінки, які хотіли повернути собі молодість особи, з твердою і бездоганною шкірою, повинні були піти під ніж у пластичній хірургії. Підтяжка обличчя були відповіддю. Там було багато невдалих підтяжку обличчя, однак. Іноді, результати були незадовільними, не виконують обіцянок. В інших випадках, особи пацієнтів стало досить гротеск. Гірше того, використання загальної анестезії у пластичній хірургії іноді призводили до серйозних серцевих та легеневих ускладнень і навіть смерті. Інший ризик був тромбоз глибоких вен або утворення згустків крові у вени, які можуть також призвести до смерті.

Інші можливі результати пластичної хірургії обличчя були болі, пошкодження нерва призводить до втрати контролю над м’язами обличчя, асиметрія обличчя, оніміння або втрата чутливості шкіри, надмірне кровотеча, гематома або скупченням крові під шкірою, інфекції, погана рана зцілення призводить до некрозу шкіри і відкриті рани, некроз жирових клітин утворювалося грудок під шкірою, накопичення рідини і набряки, порушення контуру шкіри, рубці, зміна кольору шкіри і випадання волосся.

ліпосакція

Інша страшна процедура з недавнього минулого є ліпосакція. Ранній тип ліпосакції, званий сухий метод, є найбільш небезпечними. Це вимагає загального наркозу, використовували шість міліметрів канюлі або трубки з нержавіючої сталі, щоб перекачати з жиру і призвело до надмірної втрати крові і, часом, смерті. Подальше припухлі техніку, яка повинна була бути поліпшення, використовує місцеву анестезію і три міліметри канюлі з отворами, пробитими в шкірі для післяопераційного дренажу. Це все ще досить агресивним.

інтенсивний імпульсний світло лікування (IPL)

Інтенсивний імпульсний світло лікування (IPL) є лазерна обробка, яка досягає омолодження шкіри безпечно, без пластичної хірургії. Він використовує лампи-спалахи зі Повний спектр світла, який викликає шкіру виробляти колаген, в результаті чого згладжуються зморшки і мімічні зморшки. У той же час, вона зменшує розмір пор і викорінює шкірі плями, як коричневі плями, веснянки і плями.

Інтенсивний імпульсний світло лікування (IPL), може бути використана не тільки на обличчі, але на будь-якій частині тіла, наприклад, такі як шия, декольте, спини, рук і кистей. Ці частини тіла можна зробити гладкою, без зморшок і без плям, а також.

Але це ще не все, що робить IPL. Вона також може зап і прати ураження судин або судинних зірочок на будь-якій частині тіла, від особи до ніг. Це ще одна область, де пластична хірургія звичай бути рішення, що часто призводить до ще гірше рубців. IPL робить лікування так просто і надійно.

Там навіть більше. Точно такий же інтенсивний імпульсний світло лікування (IPL) є також улюбленим лазерна епіляція лікування в Тампі. Це лазерне лікування також, трапляється, постійного лікування видалення волосся, при повній світловий спектр безпечно вбиває небажаного волосся на будь-якій частині тіла, такі як особа, вуха, пахви, спина, ноги і навіть область бікіні.

VelaShape

VelaShape також використовує світло в поєднанні з високою температурою, масаж і всмоктування в неінвазивної машини, які безболісно і безпечно руйнує жирові відкладення і зміцнює шкіру, в результаті чого стрункішою shapelier силует з різко скоротилося целюліту. Жир, який був розбитий природно викидається організмом без необхідності ліпосакції. Зрештою, ліпосакція, як і багато інших розхвалювали лікування целюліту, була доведена неефективність в боротьбі з целюлітом.

Дійсно, Інтенсивний імпульсний світло лікування (IPL) і VelaShape є технологічні чудеса, ми повинні бути вдячні.