є хороші ‘аромати’ про відчуття чистоти протягом усього дня

Запах тіла, неприємний запах з рота, смердючі ноги. У той чи інший момент, ми всі переслідують з ароматом менш ароматні, ніж квіти.

Ніколи раніше не мають особистої гігієни було так добре укладені проти смороду. І коли мова заходить про боротьбу швидкий фол запах, натуральні продукти роблять роботу так само добре, як і більш залежним від хімічних інгредієнтів.

Ось кілька порад для захисту від самих неприємних запахів тіла з використанням натуральних продуктів.

* Душ влади: душ великі збудливий засіб, яке може змусити вас відчувати запах і відчувати себе неймовірно. Інгредієнти, як розмарин, огірком і м’ятою пробудить почуття. Розмарі Aveda в Монетний двір для рук і тіла мийці є м’який, але ефективний спосіб “розповісти правду”, що не висушуючи шкіру.

* Нокаут BO: Коли справа доходить до дезодорант, зверніть увагу на те, що залишилося, а не з того, що вставив Багато дезодоранти містять хлоргидрат алюмінію, інгредієнт, який, як вважають, забивають пори пахви і пропіленгліколь, який може спричинити подразнення шкіри та алергічні реакції. Спробуйте Природи Gate Organics Fruit суміш дезодоранти, які поєднують у собі сертифіковані органічні фрукти, квіткові та рослинні екстракти для випічки соди, щоб нейтралізувати запах.

* Волосся справою: Інгредієнти, як сульфат амонію є жорсткими і можуть позбавити її волосся натуральними маслами, що робить її сухою і ламкою. Використовуйте легкий і свіжий, як шампунь Кропива The Body Shop в жировий баланс шампунь, який допомагає зменшити надлишки масла листя кропиви, природний терпкий. Замки в кінцевому підсумку соковитою, м’якою і чистою.

* “Запах-можна” ароматів: всього дня аромат є той, який тонкий, не супер сильний. Духи, які зосереджені навколо Землі стилі інгредієнти підвищення, не будучи владним. Протягом сотень років, Аква ді Парма запропонував Кельна, яка врівноважує природні чуттєвість сицилійських цитрусових, лаванди і болгарської троянди.