як кератин може допомогти Вашим волоссю

Ми завжди в пошуках дива лікування здорових волосся; може кератин лікування бути відповідь? Ви можете знайти продукти, які включають кератину на сайтах, як Folica.com, але як можна допомогти вашому кератину волосся?

що кератин?
Кератин являє собою білок, що всі ми маємо в наших волосся, нігтів, шкіри і зубів. Амінокислоти, які сформовані для створення кератину є унікальними. Залежно від кількості амінокислот; волосся може бути гладкою і м’якою, як наша шкіра або твердим і крихким, як наші нігті. Ваш волосся, шкіри та нігтів формуються з мертвих клітин, як тіло створює нові знизу, зберігаючи мертвих клітин здорових роботи в якості захисного шару ізоляції для кератин під ним.

як кератин допомагає вашому волоссю
Кератин, формованих живими клітинами, які складають більшу частину органів волосся, нігтів і шкіри. Якщо для захисту волосся, зберігаючи його вологою ви захищаєте кератину, що ваше тіло створює. Використання таких продуктів, як шампуні і гелі стильна, які містять кератин, ви створюєте більше товстий шар нижче поверхні, щоб захистити волосся ви не бачите, допомагаючи захистити волосся, що ви бачите. Кератин вологи створює і пропонує нам щось наше тіло потребує, як ми стаємо старше, ви помітите, ваші волосся стає тонше і сушарку, це відсутність кератину проводиться.