мій крем для зморшок – чому вона не працює

Якщо крем для зморшок не в змозі дати вам бажаних результатів, це може бути дуже вразила. І, по правді кажучи, це сталося майже всіх нас. Ми купили красивий крем в блискучому банку і застосував її до наших особам та шиї з великими надіями і світлі мрії. Ми зробили це, релігійно і чекали наших подружжя від коментарів, наших друзів, щоб помітити і наші колеги зеленіти від заздрості на наших молодий вид.

На жаль, замість того, нічого не сталося. Наша шкіра залишився збільшилася, і ми стали побоюватися, що наше старіння прогресував за надію. Потім, коли наша пляшка вибіг ми купили іншу, тому що компанія обіцяла, що ми отримаємо результати, якщо ми просто отримували продукт часу. І так далі, як десятки тисяч жінок і чоловіків викидати гроші на неправильній анти-старіння лікування день за днем.

На щастя, є кілька дуже простих причин, що анти-старіння лікування не працюють. Погляньте на свій страх і проти зморшок режимі, щоб визначити, може бути, ви просто використовуєте не той продукт.

деякі анти старіння лікування є не більш, ніж зволожувачі

Там немає офіційної рекомендації з визначення, що може і не може бути названа боротьба зморшок крем або сироватка проти старіння. У результаті, деякі компанії просто створить зволожуючий крем, покладіть його в подарунковій упаковці і називають його крем для зморшок. Насправді, зберігаючи Вашу шкіру добре зволоженою допоможе запобігти ознаки старіння, але він не буде робити багато чого для ремонту зморшки, які вже існують.

Ставтеся з підозрою до “секретні” компоненти

У той час як компанії, можливо, побажають, щоб інші косметики і косметологічних компаній з крадіжці чудотворної з’єднання, це може бути припинено шляхом патенти, авторське право та інші методи. Деякі компанії стверджують, що у них є “секретні” компоненти, які творять дива, але не може бути розголошена з міркувань безпеки.

Якщо ваш зморшок проводиться однією з цих компаній, і ви не бачите результату, а може бути тому, що немає ефективних інгредієнтів секрет участь. Перш ніж купити даний вид продукції, взяти хороший погляд на об’єктивні огляди – не ті, на офіційному сайті – щоб визначити, секретних інгредієнтів варто спробувати.

ви можете використовувати неправильний крем

Іноді, ви можете просто вибрали неправильне лікування зморшок. Якщо це відбудеться, то ви не побачите результати. Це не обов’язково проблема з шкірою або з анти старіння лікування. Це просто, що вони не взаємодіють. Якщо ви не бачите результати, які ви сподівалися з будь-яким зморшок крем або сироватку старіння, не впадайте у відчай. Просто проаналізувати інгредієнти для лікування і стан вашої шкіри, щоб визначити, який крем для зморшок є правильним для вас.