знайти правильний альтернативні Ботокс для вас

При пошуку ви виявите, що існує більш ніж одна Ботокс альтернативних доступних для вас спробувати. Хитрість полягає в пошуку той, який є найбільш привабливим для вас і конкретним потребам Вашої шкіри. Нижче ви дізнаєтеся про деякі загальні альтернативи ботокса на ринку сьогодні. Використовуйте цю інформацію, щоб допомогти вам вирішити, що краще для вас, щоб спробувати.

лазерне омолодження шкіри

Це досить дороге альтернатива ботокса з лікуванням вартістю понад $ 1000 за сесію, що, можливо, доведеться повторити кілька разів, щоб досягти бажаних результатів. Існує мало простою з даною процедурою, хоча є суперечливі відгуки про результати. Загальні побічні ефекти включають почервоніння і лущення шкіри, яке триває від 1 до 7 днів і незначний дискомфорт в області лікування. Рубці залишаються хоча ризик дуже низький ризик порівняно з ризиками інших аналогічних процедур.

ін’єкції колагену

Ці ін’єкції життєздатною альтернативою ботоксу, який складається з ін’єкцій, виконуваних кваліфікованими фахівцями бичачого колагену безпосередньо під поверхню шкіри, щоб поповнити постачання природного колагену, що ми втрачаємо, як ми старіємо. Це лікування, яке, можливо, повинні бути повторені цілих чотири рази протягом року для підтримки максимального ефекту. Загальні ризики, особливо з синтетичними ін’єкцій включають алергічні реакції, синці, і ніжність в межах або поблизу місць уприскування.

ін’єкцій гелю гіалуронової

Це новий метод лікування ознаки старіння, які були схвалені FDA. Одна річ, яка встановлює цей інжекційного окремо від інших є те, що воно триває до одного року перед іншим лікування не потрібно. Ви повинні знайти кваліфікованого лікаря для виконання цього лікування, і бажано, щоб Ви консультувалися з ним (чи з нею) відкрито і чесно, перш ніж вирішити, чи варто це лікування краще для вас, оскільки є деякі ризики. Деякі з найбільш поширених ризиків відносяться алергічні реакції, лікарські взаємодії, а також проблеми, пов’язані з використанням хімічних пілінгів та лікування поряд з цими ін’єкціями гелю.

анти зморшок креми

Ви побачите, що найменш дорога альтернатива ботокса, в багатьох випадках, є зморшок. Є багато чудових кремів на ринку, які можуть допомогти вашій шкірі повернути сяйво молодості і гладкою текстурою ви \ ‘ве зниклими безвісти. Зморшок креми бувають різних цінових діапазонів, деякі більш дорогі, ніж інші. Хитрість полягає в пошуку зморшок, яка творить чудеса для ваших конкретних потреб по догляду за шкірою, тому що всі шкіра не створені рівними.

Коли все сказано і зроблено, ви побачите, що існує більше одного альтернативного ботокса на блоці. Як тільки ви знайдете той варіант, який працює для вас, ви повинні почати помічати деякі поліпшення загального молодість і красу вашої шкіри.