як це зробити мовляв видалити

Усунення дефектів шкіри, що може поставити під загрозу своє здоров’я можна через декілька видів лікування: за допомогою домашнього лікування, хірургічні або лазерної терапії. Хірургічне моль видалити припускає висічення; процедура, яка полягає в скороченні міль і, можливо, область, навколишнє його, так що немає ніяких шансів шкіра теги виростити. Залежно від глибини йде мовляв, ріжучий будуть більш серйозними, або тільки поверхово. Лікарі зазвичай не можуть сказати, скільки тканини їм доведеться скоротити, тому що велика частина медичних тестів визначення розміру невуса, але не їх глибину. У разі стібки будуть використовуватися, ризик утворення рубців трохи вище.

Якщо хірургічне видалення родимки поверхневим, накладення швів не використовуються, і лікар буде припекти рану, щоб зупинити кровотечу і прискорити загоєння. У цій групі втручання, ми повинні ставитися до однієї відомої як гоління, який просто видаляє моль з поверхні шкіри. Процедура дуже проста і мало травматичним для тканин, але вона має той недолік, що він може залишити позаду мовляв клітини, що може призвести до відростання. Таким чином, лікар повинен зважити всі плюси і мінуси гоління родимки або звернутися до якої-небудь іншій формі процедури.

Лазерні процедури для видалення мовляв цілей являють собою сучасні менш інвазивної альтернативою хірургії. Використання світла промінь ідеально підходить для невеликих плоских молі, але менш рекомендується для збільшення залучених з них. Світло не може пройти через тканину і знищити міль корінь особливо якщо він дуже великий. Таким чином, ваш дерматолог може порадити або використання декількох сеансів лікування, або рекомендувати інший вид лікування, як хірургія, наприклад. Тому, на думку деяких фахівців, ефективність лазерної терапії не доведена повністю.

Нарешті, у разі, якщо ви вирішите піти на природний спосіб видалити мовляв, є декілька засобів правового захисту в домашньому господарстві. Кетамін, екстракт стебел рис, мед, оцет, цвітну капусту або ананасового соку представляють ліки, які були частиною традиційної медицини будинку протягом сотень років. Тим не менш, довгу історію використання не гарантує за безпеку лікування, особливо якщо ризики відносяться до розвитку раку. При злоякісних мовляв, рослинні лікарські засоби можуть викликати дуже серйозну реакцію, яка не опиниться позитивним взагалі. Отже, найбезпечніший варіант один є для видалення мовляв лікування є медична.