це можливо, щоб запобігти спітнілих рук

Спітнілих рук може бути дуже великою проблемою для багатьох людей, і це може бути потенційно незручне. У всьому тілі є 3 до 4 мільйонів потових залоз і в руках є 600 потових залоз у кожному квадратному сантиметрі. Коли ви думаєте про нього, як, що, це не дивно, що багато людей часто страждають від надмірного спітнілі руки!

спітнілі руки і проблеми, які вони викликають
Крім того, що незручно, спітнілі руки може вплинути на ваше повсякденне життя. Наприклад, ви могли б легко розмазати чорнило на аркуші паперу, який може зробити це важко, якщо у вас є робота в офісі. Деякі люди схильні приховувати свої спітнілі руки, провівши їх через своє волосся, перш ніж вони потиснути один одному руки з кимось. Це не тільки шкідливо для волосся, але і насправді не вирішує проблеми, а він як і раніше ніяково, коли ти залишити сліди ручного друку в усьому світі.

Основною проблемою є те, що спітнілі руки багато важче піддається лікуванню, ніж спітнілі пахви. Якщо у вас спітнілі пахви ви можете покрити їх, носячи антиперспіранти та дезодоранти рол, в той час як ви не можете точно використовувати ці на ваших руках!

Часто люди спітнілі руки, тому що вони турбуються або постійно підкреслював і якщо у вас є дуже напружена робота, яка може бути проблемою! Загальна спітнілі долоні можуть бути і вони зазвичай, вкрай ніяково і розчарування.

чи можливо це для лікування спітнілі долоні?
Як дратує і бентежить, як проблема може бути, є способи, щоб допомогти в лікуванні спітнілі долоні. Зазвичай вони призначалися, але вони зазвичай тільки зупинити потовиділення тимчасово а у важких випадках вони не працюють взагалі. Якщо ви хочете, щоб усунути проблему повністю, то єдиним варіантом лікування є операція.

Цей тип операції відомий як торакоскопічна сімпатектомія і це може бути зроблено в амбулаторних умовах. Операція спрямована на знищення частини симпатичні нерви, і він думав, що ви прокидаєтеся від операції з теплими, сухими руками. Однак, як і всі операції є деякі ризики, так що завжди варто говорити зі своїм лікарем або хірургом заздалегідь, щоб зробити кращий вибір для вас. Інші форми лікування для умови включають в себе:

lontophoresis
Це раніше було досить незвичайним явищем в більшості лікарень, але за останні пару років більше лікарень почали пропонувати лікування. Це в основному включає покласти руки у водопровідній воді і має невеликі електричні смородини введені у воду. Електричний струм їсти протягом п’ятнадцяти хвилин, і він може відчувати себе некомфортно і роздратування шкіри може статися.

Лікування проводиться протягом тривалого періоду часу, тому не варто очікувати швидких результатів. На початку ви будете отримувати лікування кожні кілька днів, але поступово ви почнете збирається кожні три-чотири тижні. Це дороге лікування, і це триває. Можна купити обладнання, і ви можете зробити це самостійно у себе вдома, але ви повинні це зробити, тільки якщо вам подобається лікування і знайти його ефективним.

ін’єкції ботулотоксину
Ін’єкції ботулотоксину, також відомий як ботокс, і вони забезпечують результати на строк до шести місяців. Є деякі побічні ефекти, які у багатьох людей з’явилися після того, як ці ін’єкції для спітнілих рук однак, і ті, включають, м’язи рук стають ослабли. Багато людей помітили, що м’язи розслаблені близько декількох тижнів після лікування, і це може викликати проблеми. Після шести місяців вам потрібно повторюють ін’єкції.

Загальна існують способи лікування цього стану, щоб ви дійсно не повинні страждати мовчки. Просто переконайтеся, що ви на сто відсотків упевнені в лікуванні якої ви отримуєте і ніколи не вдаватися до хірургії, якщо ви не знайомі з ним.