цей дозвіл до боротьби зі старінням

П’ять, чотири, три, два, один. З Новим Роком! Чи були ви танцювати на вулицях опівночі або спати під листами задовго до того, м’яч упав, світ подзвонила в 2007 році, а значить, ви відзначатиме черговий день народження перед великий удар в 2008. Тим не менш, у той час як “Rockin ‘Новий рік Діка Кларка Єва” зворотний відлік і підрахунок свічки на свій день народження торт може бути неминучим, рік за роком, як ви віку, безумовно, під вашим контролем.

Старіння витончено і зручно (без болю і болю артриту та остеопорозу) може бути також просто, як вибір правильного продуктів у вашому раціоні, а також здійснення на регулярній основі. Тому що навіть більше, ніж запобігання зморшок, анти-старіння також необхідно запобігати втраті пам’яті, хвороби серця, рак і остеопороз. З цієї причини, омолоджуючі дієти отримує багато уваги і, безумовно, може вашому повсякденному житті.

Омолоджуючі дієти є поєднання харчування і способу життя факторів. Це не тільки важливо скласти вашу тарілку здоровий вибір з харчової піраміди, це удвічі важливо, щоб тримати своє тіло доопрацьовані, здійснюючи, уникаючи ультрафіолету і сигарети, і навіть рішення кросвордів. Так, дослідники довели, що розумова діяльність утворює міцне з’єднання між клітинами мозку і те, як ваші передавати думки, так як ви віку, ви менш схильні до розвитку хвороби Альцгеймера. Більше того, за даними Американської дієтичної асоціації, можна не тільки моральний збиток активності зворотної до клітин, але і з достатньою кількістю овочів і фруктів, в тому числі чорниці та шпинату, вікові втрати моторної функції, і пізнання може бути зменшена.

Якщо ви хочете, щоб ваш вік зростатиме до високих цифр, то ви повинні переконатися, що шкала показує нижні. Від ваги навчання серцево йога, злиття діяльність буде тримати вас у почуття молодий душею і, дивлячись у ваші вічні джинси. Силове тренування допоможе вам наростити м’язову масу, підтримувати високі щільності кісткової тканини, і спалювати жир. Це вірно. Чим більше у вас м’язів, тим більше жирів ви спалюєте. І в той час насосні ваги буде тримати ваші м’язи сильними, серцево допоможе зберегти ваше серце накачування Хоча йога буде тримати своє тіло стресу.

Стрес є одним з багатьох вільних радикалів, які можуть призвести до пошкодження здорових клітин, що призводить до внутрішніх старіння, а також видимі ознаки зовнішнього старіння. Тепер, як і наука довела, наскільки небезпечні вільні радикали є для наших клітин, антиоксиданти виявилися захистити наші клітини, борючись проти окислення. Таким чином, на харчування сторону речей, вибираючи багаті антиоксидантами продукти, такі як ягоди, може бути один смачний спосіб жити більш довгого і здорового життя. Згідно Журнал сільськогосподарської і харчової хімії, журавлина, ожина і чорниця оцінити високий рівень антиоксидантів в. Окрім ягід, інші омолоджуючі продукти включають часник, риба, крупи, хрестоцвіті овочі, горіхи, соя, вода і червоне вино.

Не дозволяйте часу пройти повз вас. Щоб залишитися виглядати і відчувати себе молодше, ніж коли-небудь, переконайтеся, регулярно займатися спортом, кинути виклик своїм розумом, щоб уникнути шкідливого ультрафіолетового світла, і насолоджуйтеся низькокалорійна дієта сповнена омолоджуючі продукти. Почніть сьогодні, і до 2008 року, ви будете телефонувати в Новий рік не маючи у віці на день. Є своє серце Діка Кларка!

Copyright (C) 2007 Чарльз Картер