міноксидил побічних ефектів лікарських засобів, А. І. Якщо Ви турбуєтесь

Чи міноксидил препарату побічні ефекти, які ви повинні бути стурбовані? Цей популярний лікування випадіння волосся допомогла десяткам тисяч людей повторно відрощувати волосся і відчувати себе краще. Це, AOS навіть був схвалений FDA. Але це абсолютно безпечно використовувати?

Головне питання, більшість чоловіків є, Äúwill міноксидил вплинути на мою сексуальну активність?, AU I, AOm боюся, що вони, Aore отримання міноксидил плутати з іншим FDA затверджених продукт втрати волосся, Äîfinasteride, більш відомий як завантажити.

Пропес таблетка, яка впливає на гормони, і в деяких випадках це викликає депресії та сексуальної дисфункції. Є навіть випадки постійної сексуальної дисфункції. Крім того, він може викликати вроджені дефекти, якщо вагітні жінки навіть торкатися до таблетки.

На щастя, міноксидил не має сексуальних побічних ефектів взагалі. Міноксидил наносять місцево на шкіру голови, так що дуже мало його надходить в кровотік.

Найбільш поширеним побічним ефектом, пов’язаним з міноксидил свербіж шкіри голови і лупа. Хоча відносно доброякісним в порівнянні з побічними ефектами Propecia, свербіж і лупа може бути дуже дратує.

Для боротьби з цією проблемою, нове покоління продуктів втрати волосся покращився переваги міноксидил. Вони, Äôve зробити це, додавши заспокійливу зволожуючі креми. Це значно зменшує свербіж і лупа.

Деякі продукти, такі як мед голови, взяли ще далі. Вони, Äôve максимальної ефективності міноксидил шляхом об’єднання його з додатковими вітамінами та поживними речовинами, які дають користувачеві найкращі шанси для глави товсті, здорове волосся. Але голови Med коштує дорожче, ніж міноксидил.

Чи варто? Це дійсно залежить від людини. Кожен по-різному реагує на лікування випадіння волосся. , Найголовніше, зробити щось, як тільки ви починаєте помічати будь-які втрати волосся. Це, AOS, тому що якщо волосяні фолікули знаходяться в стані спокою занадто довго вони не можуть бути відроджений.

Використання продукту з міноксидил може тільки допомогти вам. І це дійсно велике почуття, щоб подивитися в дзеркало і побачити, що ваші волосся відростає насправді! Але, візьміть мою пораду і почати справу з втратою волосся прямо зараз – не завтра, наступного місяця або в наступному році. Ви будете дуже раді, що Ви зробили.