жиру передачі для збільшення сідниць

Багато жінок і навіть деякі чоловіки, стають все більш зацікавлені в бразильському процедур ліфт прикладом. Цей тип косметичної хірургії, спрямованої на перебудову вашої задньої частини, щоб зробити вас більш молодий, веселий, і повним.

Хірургія може допомогти збалансувати пропорції тіла і може створити більш жіночний силует для жінок. Ваш одяг буде відповідати краще. Вам здається, знаходяться в кращій фізичній формі. Це, в деякому сенсі, збільшить вашу впевненість у собі.

Ці два способи, що використовуються в даній процедурі, або за допомогою імплантатів або повторне формування приклад через жиру передачі. Імплантат метод схожий на збільшення грудей. Імплантату використовували, проте, жорсткіше, ніж використовувані для грудей.

Надріз і імплантати поміщають всередину, що дає більш округлі і об’ємний вигляд. Хоча імплантати можуть бути хорошим варіантом для деяких, збільшення сідниць шляхом передачі додаткових мляві м’язи зростає в популярності.

Є багато переваг при виборі цього методу в порівнянні з традиційними імплантатами. Першим етапом процедури для пластичної хірургії, прагнуть збирати додаткові тканини від будь-якої іншої області тіла, зазвичай шляхом ліпосакції.

Популярний вибір для ліпосакції живота, який також одночасно згладити будь-які небажані опуклість живота. Додаткових мляві м’язи витягується і потім обробляються, щоб видалити будь-які сторонні речовини, а потім закачується в різних областях сідниць. Більшість пацієнтів потребують багато ін’єкцій, щоб досягти бажаного результату.

У порівнянні з сідниць імплантатами, жиру передачі можуть бути адаптовані відповідно до індивідуальних потреб. Імплантанти бувають двох різних форм, овальні та круглі, що обмежує вибір хірурга. Якщо у вас є конкретні уявлення про результати вашої косметичної хірургії, ця процедура дозволяє вам бути більш виборчим.

Збільшення сідниць через перестановці власних небажаних тканин дає набагато більш природно виглядають результати, значною мірою пов’язано з тим, що він використовує ваш природний тканин організму, а не штучне аксесуарів, наприклад, імплантати. Кваліфікований пластичний хірург може не тільки збільшити обсяг, форму і проекція сідниць, але і може створити враження, піднімати і більш молодою.

Відновлення після операції займає близько двох тижнів, і вам необхідно носити спеціальну білизну, принаймні в перший тиждень після операції. Там буде невелика біль, відчуття хворобливість і припухлість. Не всі жири будуть збережені. Невеликий відсоток буде повільно буде поглинений назад в тіло. Тим не менше, більшість хірургів компенсувати цей факт трохи більше ін’єкційні тканини дає достатньо місця для повторного поглинання.

Бразильська прикладом ліфта має нижчий ризик інфекції, ніж імплантати. Але кровотеча, некроз шкіри, синці та можливі ризики. Якщо Ви розглядаєте переживає збільшення сідниць, багато пластичні хірурги рекомендують жиру методом передачі. Ви не тільки обрізати решті вашої фігури шляхом ліпосакції, а й отримати оптимальний результат з мінімальними інвазивності.