без масла зволожуючі і чому ви повинні їх уникнути

Багато людей, особливо ті, з жирною шкірою, виберіть безмасляний зволожуючий сподіваючись, що це буде виправити ситуацію, тільки знайти його не працює. Причина в тому, окремо від всіх хімічних речовин в основних брендів, що деякі натуральні масла, які необхідні для вашої шкіри.

Це всього лише хитра уловка з реклами людей, щоб спробувати переконати вас купити їх продукцію. Вони зазвичай містять мінеральні масла (навіть якщо вона стверджує, що її без масла!), Парабени і багатьох інших шкідливих хімічних речовин. Ці позбавить шкіру її натуральні масла і залишити його сприйнятливим до інфекції і роздратування.

Безмасляний зволожуючий ніколи не повинно бути обрано по одному, містять багато натуральних олій, які є прекрасним для вас як масло авокадо, жожоба і виноградних. Вони будуть живити в глибині душі і бути схожа на ваші шкури власної нафти, допомагають підтримувати баланс і захищають її від щоденного забруднення.

Вакаме є екстракт з морських водоростей, і їдять у свіжому щодня в його рідній Японії за його якості здоров’я. Він переповнений антиоксидантів для боротьби з вільними радикалами, які викликають пошкодження здорових клітин і привести до передчасного старіння і хвороб.

Він також містить необхідні вітаміни, мінерали і кальцій буквально злива вашу шкіру в добро в той час як це допомагає зменшити зморшки і не допустити їх повернення.

Інший фантастичний один бабассу воску з тропічних лісів Амазонки, яка не жирний і пом’якшує і заспокоює шкіру, утворюючи невидимий бар’єр для утримання вологи та захисту від бруду і кіптяви.

Так що, якщо вам уникнути нафти безкоштовні продукти зволожуючий і відшукати дійсно природним і ефективним інгредієнти, такі як ті, які я виклав, ви можете бути впевнені, що не тільки вони виконають свої обіцянки молодих перспективних красивої шкіри, але і сприятиме вам все навколо здоров’я теж.

Виявити більш потужним природних речовин, які допоможуть зберегти вашу шкіру сяючою і здоровою, відвідати мій сайт сьогодні.