Як позбутися від сухої зудить шкірою – 4 кроки, щоб почати роботу

Там хороша новина — сухий зудить шкіри можна лікувати за дуже невеликим зусиллям.

Суха шкіра є хронічним, порушуючи умова, яку зачіпає мільйони людей в усьому світі. Вона часто носить сімейний характер. Якщо ви страждаєте від цього захворювання шкіри, це означає, що вашій шкірі не вистачає вологи (duh!). Але як ви можете повернутися, що настільки необхідну вологу і відновити блиск вашій шкірі? Що є кращою сухою шкірою?

По-перше, давайте розглянемо симптоми сухої шкіри. Є сверблячі червоні висипання? Отримав запалення? Чи існує у вашій шкірі виглядати зморшкуватою і відчувати себе грубо? Ці всі викликані сухої шкіри. Ще більш серйозні проблеми шкіри, такі як екзема і псоріаз, безпосередньо пов’язаних з сухістю.

Так що ви можете зробити? Чи збираєтеся ви страждаєте від сухості шкіри все життя?
Ну, немає. Ви можете вжити заходів, щоб виправити цю проблему. Але, майте на увазі, ваша суха шкіра не пропаде відразу. Сухою шкірою вимагає щоденного застосування хороші звички.

Знаючи коріння сухої шкіри допоможе вам зрозуміти, як це виправити. Такі фактори, як побічні ефекти лікування, куріння, погане харчування, забруднення повітря, і просто загальне старіння шкіри всі причини, щоб висохнути.

Чи є серед цих у вашому житті? Це важко виділити точні основною причиною сухої шкіри. Це може бути одне для вас, і інша справа для когось іншого. Це також може бути поєднання поганих звичок. Щоб допомогти вам почати роботу, тут 5 зміна способу життя я пропоную зробити, щоб позбутися від сухої зудить шкірою:

(1) не використовувати мило. Це різко на шкіру і видаляє його вологи. Щось ви не можете собі дозволити.

(2) додати фруктів і овочів у вашому раціоні. Вони супер-багаті вітамінами і мінералами, які необхідні для здоров’я шкіри. Отримати не менше 3 порцій на день. Я зберегти плоди в нічний час, тому що у мене є величезна солодкого. Це допомагає мені уникнути печиво та морозиво.

(3) Припиніть приймати довго гарячий душ. Гаряча вода вимиває поживні речовини з вашої шкіри. Дотримуйтеся короткі, ледь теплі душі.

(4) Використовуйте щодня сухий крем для догляду за шкірою. Тільки самі потужні компоненти проникають вниз і закрити вологу в шкірі. Крім того, зволожуюча маска відмінно підходить для повністю освіжає обличчя.

Я присвячую сторінки на моєму сайті для обговорення найбільш ефективних інгредієнтів для усунення сухий зудить шкірою. Я також говорити про шкідливих інгредієнтів, включаючи (широко використовується) спирти, які роблять шкіру ще суші.