Ліндберг обіду титану

На довершення всього очок органів, Ліндберг окуляри виділяються як висока якість титанові окуляри без оправи і окуляри бренду у світі. Але те, що виявилося Ліндберг, щоб бути найбільш шанованих колекція окулярів? Все почалося, коли Poul Йорн Ліндберг, людина, що стоїть за успіхом окуляри Ліндберг, створило великі зміни, враховуючи те, що люди хочуть і які його власні бажання для типового очок.

Poul Йорн Ліндберга є датська Окуліст яка народила концепції повторного інноваційні очки в абсолютно простий і унікальний дизайн очок. На його думку, окуляри є важливим пунктом, але деякі кадри є занадто важкими й незручними. З самого початку у нього не було ідеї дизайну і потребувала допомоги архітектора Ханса Dissing, щоб допомогти йому побудувати конструкції і збирати матеріали, щоб створити простий, але дуже елегантні окуляри, сонцезахисні окуляри.

Першим нововведенням стала Ліндберг Rim Titanium. Це було однією з конструкцій непохитною Ліндберга, який безперервно отримувати вимоги від людей, до цих пір. В основному, це зроблено з простого сплаву титану з гіпоалергенними силіконові ручки ніс. Він не використовує ніяких гвинтів, без надмірностей, храм не стрункішою і лінзи зроблені тонше. Його функція була минималистичной створений з відтінком магії, що хтось може захоплюватися. Тим не менш, Ліндберг Rim Titanium вирушили ультра-легкі, міцні й гнучкі очок. Обмежені з відзнакою на окуляри промисловості, Ліндберг отримав кілька нагород від світової торгівлі очок. Її інноваційний дизайн був центром різних країн, включаючи США, Японія, Франція, Китай і Німеччина. З його високого класу майстерності технології та виняткове, багато популярних особистостей у тому числі королівської сім’ї Ліндберг носите окуляри. Успіх Ліндберга доводить, що «краса простоти» і «менше означає більше».