як зробити великої макіяж очей

Тримайте їх у хорошому стані, вимийте їх один раз на тиждень в середині шампунь, промити добре, промокніть, а потім стояти у вертикальному положенні, щоб висохнути. Зберігання комплекту в одному місці допоможе прискорити ваш режим.

Нижче перераховані основні елементи, які ви будете потребувати для відмінного макіяжу;
Коректор кисті
Кутові кисті тіні для повік
Blender кисті
Рум’яна пензлем
Косметичною губкою
Порошкова кисті
Щипці для завивки вій
Точилка для олівців
Колодки Вата
Ватні палички

Вам не доведеться витрачати довгі години застосуванні макіяж щоденно. Всі ви повинні дивитися велика, як це довело, що жінки, які заробляє більше грошей, отримати підвищення по службі швидше ті, хто нанести макіяж.

Макіяж, як за помахом чарівної палички. Після нанесення належним чином, ви можете перетворити негайно в виглядати молодше, доглянута, елегантна і полірують. Все, що вам потрібно буде дізнатися, що потрібно знати, де провести лінії і де застосовувати кольори тіней у відповідній області ока.

Нижче наведені деякі пункти для вашої пам’ятати при нанесенні макіяжу;

Колір виділення, як правило, світлі тони і вони привертають увагу
Щоб зробити речі виглядати менше використовуються темні кольори
Щоб звести до мінімуму використовувати м’які і приглушені кольори
Щоб підкреслити використовувати яскраві і чіткі кольору

Очі приходять в невеликих повіки, великі повіки, мигдалеподібні очі, глибоко посаджені очі або закрити в очі. Дуже схоже на різні форми обличчя, ви можете використовувати косметику, щоб замаскувати і збалансувати форму ваших очей.

Довгий, вузьке обличчя з квадратним підборіддям, то вам потрібно, щоб створити ілюзію розширення і скорочення особі, пом’якшує лінії підборіддя. Горизонтальні лінії зробити обличчя ширше, так підкреслити ваші брови, вилиці і губи.
Використовуйте олівець брови злегка розширити зовнішні хвости брів, додаючи ширину. Шар кольору тонування горизонтально, що працює від центру очі назовні. Дотримуйтесь лініях скул, додаючи більше визначенню біля лінії росту волосся. Зробити ваш рот дивитися трохи ширше, коли ви лінію губ, але тримає це виглядає природно. Нанесіть рум’яна розгортки вздовж лінії росту волосся на рівні скул, щоб привернути увагу назовні.

Шаруватих стиль допоможе створити враження, що ваше обличчя кругліше і повніше. М’яко шаруватих корона хороша, як деякі повноту навколо вуха області. Бахромою також зроблять ваше обличчя здаватися коротше. Уникайте довгих, прямих стилів з центром розставання, так як це зробить вас обличчя буде виглядати більше.

Що стосується ваших окулярах легкий, Ширші рамки протидіятиме вузьким обличчям і близько посаджені очі, уникати круглої форми кадрів. Виберіть кутову форму сережки, які додають обсяг до Ваших мочки вух.